Vitocal 151-A

Õhksoojuspump

Kompaktne õhksoojuspump monoblokk-konstruktsioonis koos integreeritud 190-liitrise soojaveesalvestiga.

Nimiküttevõimsus: 2,1 kuni 8,0 kW
Sobib väga hästi uute ehitusprojektide jaoks
Integreeritud 190-liitrine soojaveesalvesti
Jahutusfunktsioon

Keskkonnahoidlikud soojuspumbad – tutvuge erinevate versioonide ja eelistega!

Lisateave
Nimiküttevõimsus

2,1 kuni 8,0 kW

Integreeritud soojaveesalvesti

190 l mahutavus, kõrge tarbevee kasutusmugavuse tagamiseks

Sobib väga hästi uute ehitusprojektide jaoks

Pealevoolutemperatuuriga 70 °C (välistemperatuuril kuni -10 °C)

Climate Protect+++

Looduslik külmaaine R290 (propaan), mille eriti madal GWP100 (globaalset soojenemist põhjustav potentsiaal) on 0,02.

OptiPerform

Kõrge tõhususega usaldusväärne töö

Teenuse link

Tagatud kiirem reageerimisaeg, kui on vaja teenust osutada

Jahutusfunktsioon

Küte ja jahutus ühildatud

Madalad käituskulud tänu kõrgele tõhususele

COP (soojustegur) EN 14511 järgi: kuni 5,1 (A7/W35 juures)

60% väiksem ruumivajadus

Võrreldes samaväärsete mudelitega

Integreeritud energiajuhtimissüsteem

Tagab energiatarbimise ja -kulude läbipaistvuse

ViCare rakendus

Lihtsaks kasutamiseks

Vitocal 151-A sise- ja välisseade (2,1 kuni 8,0 kW)

Vitocal 151-A - ideaalne uute hoonete jaoks

Uue põlvkonna soojuspumbad uute hoonete jaoks

Usaldusväärne, kompaktne ja keskkonnasäästlikum kui kunagi varem - Viessmanni uus, uuenduslik soojuspumbatehnoloogia kasutab kütmiseks ja jahutamiseks eriti tõhusalt keskkonnast saadavat energiat. Vitocal 151-A seeria uued õhksoojuspumbad võimsusega 2,1 kuni 8,0 kW täiendavad soojuspumba põlvkonda 2,6 kuni 14,9 kW. Väikesed seadmed koos kompaktsete välisseadmetega A4, A6 ja A8 on mõeldud uute hoonete jaoks. Seevastu võimsam seade A10, A13 ja A16 välisseadmetega vastab moderniseerimisprojektide rakendustele.

Viessmanni integreeritud lahenduste valik Vitocal 151-A jaoks

Lisandväärtusega teenused, digitaalteenused, ühenduvus ja platvormid

ViCare rakendus

ViCare'i rakendus pakub intuitiivset küttejuhtimist. Green for go - kasutaja näeb rakendusest ühe pilguga, kas tema küttesüsteem töötab nii, nagu peaks.

Lisateave ViCare'i kohta

ViGuide rakendus

ViGuide on rakendus kaubanduspartneritele. Sellel on arvukalt funktsioone nii üksikelamute kui ka kortermajade süsteemide jälgimiseks ja juhtimiseks ning see pakub kiiret juurdepääsu tehnilisele teenusele.

Lisateave ViGuide'i kohta

Vitocal 151-A eelised

Climate Protect+++ kaitseb keskkonda ja kliimat.

Vitocal 151-A seeria soojuspumbad kasutavad looduslikku külmaainet R290 (propaan), mille GWP100 (globaalset soojenemist põhjustav potentsiaal) on väga madal, 0,02.

Climate Protect-märgis põhineb TEWI (total equivalent warming impact) näitajal, mis näitab seadme elutsükli tõhusust ja kasutatava külmaaine globaalset soojenemist põhjustavat potentsiaali.

OptiPerform - usaldusväärne ja väga tõhus

Soojuspumbad on varustatud patenteeritud Hydro AutoControl® hüdraulikaga. See tagab usaldusväärse ja väga tõhusa töö kogu kasutusaja jooksul. OptiPerform säästab aega ja raha paigaldamisel. Ruumivajadus on kuni 60% väiksem kui tavapäraste süsteemide puhul.

Teeninduslink – kiire teeninduse reageerimisaeg

Teeninduslingiga soojuspumbad kasutavad traadita tehnoloogiat, et teavitada koostööpartnerit automaatselt võimalikest riketest. Täiesti tasuta. See välistab asjatu reisimise, kuna kohapealne hooldus on kiirem. See säästab aega ja raha.

Vaja on ainult ühte süsteemi: Viessmann One Base

Platvorm integreerib kõik juba kasutusel olevad nutikodulahendused sujuvalt ja juhtmevabalt. Seda saab hõlpsasti laiendada, näiteks elektriautode laadimiseks mõeldud Wallboxiga. ViShare Energy Community* liikmena saavad kasutajad Viessmann One Base'i kaudu hõlpsasti jälgida oma vastutustundlikku elektri- ja soojustarbimist.

Viessmann One Base ühildub kõigi täiendavate digiteenustega. Integreeritud teenuseid ja seadmeid saab hõlpsasti juhtida häälassistentide, nagu Amazon Alexa või Google Assistant, abil. Platvorm on aluseks laiendatavale ja tulevikukindlale energiasüsteemile igas kodus.

* ViShare Energy Community operaator ja lepinguline partner on Energy Market Solutions GmbH (EMS), mis on Viessmann Groupi tütarettevõte.

Alati parimates kätes

Viessmann One Base'iga suhtlemiseks on vaja vaid tasuta ViCare'i rakendust. Ülejäänu teeb ära integreeritud Viessmanni energiajuhtimissüsteem. Viessmann One Base'i käsitsemine toimub kiiresti ja lihtsalt rakenduse kaudu. Töövõtja saab süsteemil ka eemalt silma peal hoida ja võimalikke rikkumisi elektrooniliselt kohe parandada. See välistab asjatu reisimise ja kohtumised koostööpartneriga.

Viessmann One Base muudab kodu mugavamaks, tõhusamaks ja tulevikukindlamaks.

Mugavus käeulatuses: energiasüsteemi lihtne ja mugav juhtimine kõikjalt.

Viessmann One Base'i saab kiiresti ja lihtsalt kasutada ViCare'i rakendusega

Kõik Viessmanni süsteemid ja nutika kodu lahendused ühel platvormil

Viessmann One Base'i abil saab kogu energiasüsteemi juhtida vaid ühe rakenduse kaudu – lihtsalt, usaldusväärselt ja kiiresti. Uus platvorm ühendab kõik seadmed ja elektroonilised rakendused kodus üheks kliima- ja energialahenduseks. Selle kasulikud tagajärjed: väiksem energiatarbimine tänu intelligentsele juhtimisele, väiksem süsinikujalajälg tänu omatoodetud PV-elektri integreerimisele ja alati ajakohane ülevaade käituskuludest. Viessmann One Base muudab teie kodu neli seina kliimasõbralikuks tulevikuks!

Viessmann One Base võrgustab digiteenused kogu energiasüsteemi, sealhulgas soojuspumbad, ventilatsioonisüsteemid, elektrisalvestid ja fotogalvaanilised süsteemid.

ViCare'i rakendusega jälgimine

ViCare'i rakenduse energiakokpitiga saavad kasutajad jälgida oma kodu energiavooge. Energiabilanss visualiseerib praegused ja varasemad energiavood. See dokumenteerib kogu süsteemi toodangu.

ViCare rakenduse energia kokpit ja analüüsivahend

Viessmann One Base - paljud eelised lühidalt

  • Mugavus: energiasüsteemi juhtimine rakenduse kaudu. Saab vajadusel ühendada teiste seadmete ja teenustega, nagu Amazon Alexa, Apple HomeKit, Google Assistant jt.
  • Tõhusus: Platvorm ühendab ja optimeerib energiavooge, et tagada eriti tõhus ja seega kuluefektiivne toimimine
  • Kindlustus: Töövõtjat teavitatakse automaatselt kõikidest eeskirjade eiramistest ja ta saab veebis rakendada parendusmeetmeid.
  • Jätkusuutlikkus: kõigi vajalike digiteenuste, uuenduste ja tootearenduste, näiteks fotogalvaanika koos energiasalvestiga ja Wallboxiga e-mobiilsuse jaoks, pikaajaline integreerimine.
ViCare'i termostaatilised radiaatoriventiilid võimaldavad üksikute ruumide lihtsat juhtimist rakenduse või häälkäskluse abil, nt Amazon Alexa kaudu.

Toote üksikasjad

Nimiküttevõimsus (kW), tööpunkt A7/W35 (EN 14511 järgi)

Tüüp 151.A04: 4,0 kW | tüüp 151.A06: 4,8 kW | tüüp 151.A08: 5,6 kW

Soojustegur ε (COP-väärtus) A7/W35

Tüüp 151.A04: 5.0 | tüüp 151.A06: 4.9 | tüüp 151.A08: 4,7

Energiatõhusus ƞs*

Energiatõhusus ƞs W35 juures (%): Tüüp 151.A04: 185 | tüüp 151.A06: 180 | tüüp 151.A08: 175

*Küttetõhususe andmed vastavalt määrusele (EL) nr 813/2013 keskmistes kliimatingimustes madala temperatuuri korral (W35).

Kasutusvaldkond

Üksikelamud, uusehitusprojektid

Käitus

Soojuspumba juhtimispult 7-tollise värvilise puuteekraaniga, võimalik juhtimine ViCare rakenduse kaudu

Tarbevee soojendamine

Integreeritud soojaveesalvesti (mahuga 190 l)

Lisafunktsioonid

Ruumide kütmiseks/jahutamiseks ja tarbevee soojendamiseks | Maksimaalne pealevoolutemperatuur: 70 °C (välistemperatuuril kuni -10 °C) | Monoblokk-siseseade koos soojuspumba juhtseadmega, kõrgtehnoloogiline ringluspump sekundaarkontuuri jaoks, 4/3-käiguline ventiil, ohutusseadis | Integreeritud kiirkütte veesoojendi | Integreeritud soojavee puhvermahuti ja ülevooluklapiga.

Toote ristlõige siseruumides
Toote ristlõige, välisseade