ViCare’i rakendus

Kütte juhtimine rakenduse kaudu

Kontrollige oma Viessmanni küttesüsteemi interneti kaudu. Säästke aega ja energiat.

Soojus ja turvatunne
Säästke kulusid, kui te ei ole kodus
Otseühendus teie kütteettevõtjaga
Intuitiivne kasutamine nutitelefoni kaudu
Garantii pikendamine 5 aastani
Energiasääst arukate komponentide abil


Kontrollige oma küttesüstemi eemalt Viessmann ViCare rakendusega

Viessmann ViCare rakendus pakub teile uusi võimalusi oma küttesüsteemi juhtimiseks interneti kaudu. ViCare'i rakenduse graafilise kasutajaliidese kujundust on hoitud lihtsana, võimaldades täiesti intuitiivset küttesüsteemi juhtimist. See tähendab suuremat mugavust ja turvalisust ning võimaldab ka energiasäästupotentsiaali ära kasutada ja seega vähendada teie kodu süsinikujalajälge.

Video ViCare'i rakenduse kohta

ViCare'i rakendus annab teile ülevaate küttesüsteemi hetkeseisundist. See annab teile meelerahu ja aitab teil planeerida. Näiteks saate igaks päevaks programmeerida erinevaid lülitusaegu, mis vastavad teie vajadustele. Rakendus võimaldab teil aktiveerida ka mugavusrežiimi, mida nimetatakse ka puhkuserežiimiks. See pikendab kütteaega, näiteks kui plaanite õhtusöögi pidusid, mis kestavad pärast tavalist magamaminekuaega. Lisaks on olemas säästurežiimi kiirvalikuvõimalus. See võimaldab teil alandada toatemperatuuri, kui olete päeval kodust eemal. Tahate võtta pika kuuma vanni? Lihtsalt aktiveerige funktsioon "tahan kuuma vett".

Milliseid funktsioone rakendus pakub?

ViCare'i rakendus võimaldab teil kasutada ja jälgida oma küttesüsteemi. Sellega saab juhtida kuni kolme küttekontuuri. See on see, mida rakendus võimaldab teil teha*:

Kogu süsteemi seisundi ülevaatlik ja reaalajas vaatamine
Eelistatud temperatuuri saab määrata küttekontuuridele või üksikutele ruumidele.
Seadistage kütte ja soojavee lülitusajad vaid paari sammuga kütteaja assistendi abil.
Eelistatud sooja tarbevee temperatuuri seadistamine
Gaasi- ja elektritarbimise ning päikeseenergia tootluse kuvamine
Näitab praegust välistemperatuuri
Näita viimaste päevade temperatuuri
ViCare Smart Climate seadmed võimaldavad üksikute radiaatorite või põrandaküttesüsteemide temperatuuri reguleerimist.
Geofencing (valikuline) võimaldab automaatset, asukohast sõltuvat kontrollimist
Kontrollida toatemperatuuri Alexa häälassistendi abil
* Pange tähele, et ViCare'i omadused ja funktsioonid sõltuvad Viessmanni seadme tüübist ning neid ei pruugi alati ja kõikide süsteemide puhul toetada.

Häälkäsklused hõlbustavad küttesüsteemi juhtimist

Eriti mugav: Funktsioone saab hõlpsasti juhtida häälega. Seda seetõttu, et ViCare toetab Alexa häälassistenti. Kui teil on parajasti midagi käes või vaatate põnevat filmi ja teie nutitelefon on välja lülitatud, öelge lihtsalt, kui mugavaks soovite seda muuta.

ViCare'i rakendusega saate kasu järgmistest eelistest

  • Green for go - näete ülevaatlikult, kas kõik on korras.
  • Saate teavet poolelioleva teenuse kohta
  • Otsene juurdepääs salvestatud töövõtja aadressile
  • Lihtne ja mugav küttesüsteemi kasutamine
  • Salvestage oma igapäevane rutiin ja säästke automaatselt energiakulusid
  • Seadistage standardfunktsioonid nutitelefoni nupuvajutusega
  • Sisestage lihtsalt töövõtja kontaktandmed
  • Kiire ja tõhus abi - töövõtjal on kogu oluline teave olemas
  • Kõikehõlmav muretu ohutus- ja hoolduspakett

ViCare Smart Climate lahendused

Viessmanni ViCare Smart Climate lahendused on uusima põlvkonna seadmed mugavaks ja individuaalseks ruumide kontrollimiseks. Sellised komponendid, nagu radiaatorite ja põrandakütte termostaadid, võimaldavad teil oma küttesüsteemi veelgi täpsemalt juhtida ja aitavad säästa energiakulusid. ViCare'i komponentide kasutamine on väga lihtne. Pärast paigaldamist piisab ViCare'i rakendusest, et seadistada igas ruumis õige temperatuur. See toimib ka ilma Viessmanni küttesüsteemita. Täpsemat teavet ühilduvuse kohta saate oma kaubanduspartnerilt.

Valikus: automaatne hüdrooniline tasakaalustamine

Kui teie küttesüsteem ei ole optimaalselt reguleeritud, jaotub soojus hoones ebaühtlaselt. Lisaks mugavuse mõjutamisele mõjutab see ka küttesüsteemi tõhusust. Hüdrooniline tasakaalustamine võib aidata. See protsess, mida tavaliselt teostab käsitsi küttesüsteemi paigaldaja, suurendab energiatõhusust kuni 15 protsenti. ViCare võimaldab seda potentsiaali veelgi lihtsamalt ära kasutada. Kui asendate kõik tavalised radiaatorite ja põrandatermostaadid ViCare'i termostaatidega ja ühendate need oma soojusgeneraatoriga, on võimalik täielikult automaatne tasakaalustamine. Kuna eelreguleeritavaid termostaate ei ole vaja, on hüdrooniline tasakaalustamine võimalik ka moderniseerimisprojektide puhul.

Video hüdroonilise tasakaalustamise kohta

ViCare rakenduse paigaldamine

Kui teil on uus Viessmanni küttesüsteem koos integreeritud WLAN-ühendusega (One Base), saate ViCare'i rakenduse alla laadida ja ühendada selle otse oma kütteseadmega. Rakendus juhatab teid samm-sammult läbi konto seadistamise protsessi. Vanemad küttesüsteemid võivad töötada Vitoconnectiga. Kasutajaliides ühendab teie küttesüsteemi turvaliselt Viessmanni pilveprogrammiga, nii et saate seda ViCare'i kaudu juhtida oma iOS või Android nutitelefoni või tahvelarvutiga.