Viessmanni süsteemilahendused elamutele

Nõustamise tellimine

Viessmann pakub kõigi energiaallikate jaoks kohandatud süsteemilahendusi kasutamiseks üksikelamutes ja korterelamutes. Meie ulatuslik valik hõlmab kondensatsioonikatlaid õli ja gaasi jaoks, mikrokütuse koostootmisseadmeid PEM-kütuseelementidega ning soojuse ja elektri koostootmisjaamu.

Taastuvenergiasüsteemide valikusse kuuluvad päikesesoojussüsteemid sooja tarbevee soojendamiseks ja keskkütte varukütteks ning jahutuseks, samuti spetsiaalsed katlad küttepuude, hakkpuidu ja pelletite jaoks. Samuti on olemas hübriidseadmed, soojuspumbad ja jääsalvestisüsteemid, mis kasutavad maast, põhjaveest või välisõhust saadavat energiat, ning fotogalvaanilised ja ventilatsioonisüsteemid.

Viessmanni moderniseerimiskompass – juhatab teid teie küttesüsteemi optimaalse moderniseerimislahenduse juurde

Küttesüsteemi moderniseerimine tasub end ära. Moderniseerimiskompassi abil näitame teile, millised tehnilised võimalused teil on ja kuidas need võivad teie jaoks tasuda küttekulude kokkuhoiu ja vastavate energiaallikate toetuste näol.

Tootevalik

Allpool leiate ülevaate Viessmanni ulatuslikust tootevalikust. Lisateabe saamiseks klõpsake rubriigile.

Soojuspump

Soojuspumbad on esimene valik neile, kes soovivad vähendada oma küttearveid ja toota soojust keskkonnasäästlikumal viisil. Lõppude lõpuks annab keskkond soojuspumbale vajaliku energia piiramatult ja tasuta. See täisväärtuslik küttesüsteem vajab selle energia kättesaadavaks tegemiseks väga vähe energiat oma ajamite ja pumpade jaoks. Soojuspump muudab teid sõltumatuks fossiilkütustest ning lisaks sellele aitab aktiivselt kaasaCO2-heitmete vähendamisele ja kliimakaitse tagamisele.

Kütuseelemendid ja koostootmisüksused

Tehke end sõltumatumaks välistest elektritootjatest ja elektrihindade tõusust – selle uuendusliku elektritootmisviisiga.

Päikesesoojusenergia

Viessmanni päikesekollektorid vastavad kõigile nõuetele tõhusa ja kuluefektiivse keskkütte ja tarbevee soojendamise jaoks. Viessmann pakub laia valikut lamekollektoreid ja vaakumtorukollektoreid, mis võimaldavad paindlikke ja individuaalseid lahendusi päikesesoojussüsteemi lisamiseks igale kaasaegsele küttesüsteemile.

Fotogalvaanika ja energiasalvestussüsteemid

Elektrienergia päikesest – igaüks saab ise energiat toota, paigaldades Viessmanni fotogalvaanilise süsteemi. Tasuta päikeseenergia muundamine elektrienergiaks on rahaliselt tasuv võrreldes omatarbimisega ning koos energiasalvestussüsteemidega tagab ka sõltumatuse avalikust elektrivõrgust.

Gaasiküttesüsteem

Kas kompaktsed, seinale paigaldatavad gaasikondensatsioonikatlad, põrandale paigaldatavad seadmed või keskmise suurusega katlad suurte soojusnõuete jaoks. Viessmanni gaasikatelde valik vastab kõigile ootustele tõhusa ja ökonoomse gaasiküttesüsteemi osas.

Veesoojendid

Veesoojendi sisepind on hügieenilise sooja tarbevee soojendamise seisukohast ülioluline. Seetõttu toetub Viessmann kahele kõrgekvaliteedilisele materjalile: Ceraprotect-emailkate, mis pakub turvalist ja püsivat kaitset korrosiooni eest Vitocell 100 tootesarjas, ja roostevaba teras Vitocell 300 tootesarjas, mis tagab suurepärased hügieenistandardid. Vitocell-salvestite valik pakub teile sobivat soojaveesalvestit vastavalt teie spetsiifilistele vajadustele.

Nutikas kodu - intelligentne elamine koos Viessmanniga

Üks võimalus energia säästmiseks on kasutada Viessmanni nutika kodu lahendusi ja seega ka intelligentset küttetehnoloogiat. Kuidas see täpselt välja näeb, saate teada siit.

Lahendused elamumajanduse jaoks

Meie eesmärk: muuta kliimakaitse eluasemesektoris taskukohaseks. Siit leiate lahendused kliimaneutraalsete elamute jaoks koostöös Viessmann Groupiga.

Blauhaus Mönchengladbachis (foto: © Thorsten Arendt Fotografie)