Tööstuskatlad kuuma vee ja auru tootmiseks

Nõustamise tellimine

Energiasäästlik ja vähese emissiooniga energiavarustus ning kõrge töökindlus ja kättesaadavus on tööstuse, kaubanduse ja kohalike omavalitsuste energiatootmissüsteemide põhinõuded.

Viessmann on tõhusate energiasüsteemide tehnoloogiline teerajaja. Sobivad komponendid ja süsteemid töötatakse välja ühest allikast iga kliendi jaoks eraldi ning neid laiendatakse ulatusliku teenuste valikuga.

Tänu oma konstruktsioonile ja varustusele sobivad Viessmanni suurkatlad ideaalselt klientide individuaalsete vajaduste rahuldamiseks paljudes erinevates rakendustes. Katelde paljud projekteerimisdetailid ja aastatepikkune kogemus suur- ja tööstuskatelde ehitamisel tagavad kõrge kvaliteedi ning kõrge töökindluse ja pika eluea. Energiasäästlik ja vähese emissiooniga energiavarustus ning kõrge töökindlus ja kättesaadavus on tööstuse, kaubanduse ja kohalike omavalitsuste energiatootmissüsteemide põhinõuded.

Viessmann on tõhusate energiasüsteemide tehnoloogiline teerajaja. Sobivad komponendid ja süsteemid töötatakse välja iga kliendi jaoks eraldi ning neid laiendatakse ulatusliku teenuste valikuga.

Tänu oma konstruktsioonile ja varustusele sobivad Viessmanni suurkatlad ideaalselt klientide individuaalsete vajaduste rahuldamiseks paljudes erinevates rakendustes. Tänu nende katelde mõningatele eripäradele ja meie ulatuslikule kogemusele suurkatelde ehitamisel suudame tagada suurepärase kvaliteedi, kõrge töökindluse ja pika eluea.

Meie suurkatelde meeskonna eksperdid ja nende kohalikud partnerid töötavad koos teiega välja ökonoomse ja tulevikku suunatud lahenduse, mis põhineb teie individuaalsetel plaanidel. Surveseadmete direktiivi ja riigispetsiifiliste määruste kohane projekteerimine võtab arvesse kõiki nõudeid ja ohutuseeskirju iga seadme puhul. Meie teenus teile alates esialgsest projekteerimisest kuni kasutuselevõtmiseni ja sellest edasi.

Kuni 100 protsenti vesinik

Keemilistes protsessides, näiteks kloori tootmisel ja muudes tööstuslikes protsessides, satub suurem osa vesinikgaasist sageli kasutamata atmosfääri. Majanduslik ja tõhus lahendus on Vitomax-katelde kasutamine, mida saab sobivate põletite abil kasutada kuni 100-protsendilise vesinikuga.

Vesiniku kasutamine vähendab märkimisväärselt CO₂-heidet. Vesiniku põletamisel tavapärasest maagaasist tavaliselt suuremad NOx-heited vähenevad tänu Vitomaxi tehnilisele oskusteabele ja seadmetele maagaasiga võrreldavale tasemele. See tähendab, et on võimalik saavutada isegi madalamaid NOx-väärtusi, mis jäävad allapoole seadusest tulenevaid nõudeid, mis teeb teie süsteemi ohutuks ka tulevaste rangemate heitkoguste puhul.

Viessmanni suurte katelde tehnoloogia tähendab täiuslikult kooskõlastatud süsteemi projekteerimist.

See hõlmab järgnevat:

  • Juhtimis- ja seiresüsteemid
  • Mõõte- ja juhtimistehnika
  • Pumbad ja ventiilid
  • Kütusesüsteemid koos kütusevarustusega
  • Survestussüsteemid
  • Veepuhastus
  • Tarbeveemahutid koos termilise degaseerimisega
  • Torustikusüsteemid ja suitsugaasisüsteemid
  • Soojustagastussüsteemid
  • Vee analüüs

Suurkatlad katlad kuni 44 MW soojust, 70 t/h auru

Viessmanni ulatuslik tootevalik hõlmab madal- ja kõrgsurve aurugeneraatoreid kuni 31,5 t/h, kuumaveegeneraatoreid kuni 22 MW, heitkuumus- ja elektrikatlaid auru ja kuuma vee tootmiseks.