Vitocal 300-G

Soolvesi-vesi soojuspump

Soolvesi/vesi soojuspump, mis võib töötada vesi/vesi soolvee vahekontuuriga.

Nimiküttevõimsus: 21,2 kuni 117,8 kW
Kõrge jõudlus tänu kaheastmelisele konstruktsioonile
Kuni 428 kW kaskaadina
Master/slave-käitus võimalik

Keskkonnahoidlikud soojuspumbad – tutvuge erinevate versioonide ja eelistega!

Lisateave
Nimiküttevõimsus soolvesi/vesi-režiimil

21,2 kuni 42,8 kW (üheastmeline) ja 42,4 kuni 85,6 kW (kaheastmeline)

Nimiküttevõimsus vesi/vesi-režiimil

28,1-58,9 kW (üheastmeline) ja 56,2-117,8 kW (kaheastmeline).

Kõrge küttevõimsus

Kaheastmelise versiooniga

Võimalik kuni 428 kW

Kaskaadlülituses

Master/slave-käitus

Võimalik ka Vitocal 350-G

Madalad käituskulud tänu kõrgetele jõudluskoefitsientidele

Soojustegur (COP) EN 14511 järgi kuni 4,8 (soolvesi 0 °C/vesi 35 °C)

Kõrge pealevoolutemperatuur

Kuni 60 °C

Monovalentne käitus

Võimalik kütmiseks ja tarbevee soojendamiseks

Maksimaalne tõhusus igas tööpunktis

Tänu Refrigerant Cycle Diagnostic Systemile koos paisuventiiliga

Madal müra ja madal vibratsioon

Tänu seadme helioptimeeritud disainile

Lihtsasti kasutatav Vitotronic juhtseade

Ülevaatliku teksti ja graafilise ekraaniga

Internetiühendus Vitoconnecti kaudu

Viessmanni rakenduste (tarvikud) kaudu käsitsemiseks ja teenindamiseks

Smart Grid võimekus

Ühendusvalmis

Omatoodetud energia tarbimine

Tänu fotogalvaaniliste süsteemide optimaalse energiatarbimise ettevalmistamisele

Lihtsam käsitsemine

Väikeste ja kergete moodulite kaudu

Vitocal 300-G sobib ideaalselt suurte üksikelamute ja korterelamute jaoks.

Vitocal 300-G soojuspump (21,2 kuni 85,6 kW) kasutab taastuvat soojust maapinnast või põhjaveest.

Vitocal 300-G sobib ideaalselt suurtesse üksikelamutesse ja korterelamutesse. See kasutab soojust, mis on otse teie koduuksel, kas üheastmelise soolvesi-vesi soojuspumbana (21,2 kuni 42,8 kW) või vesi-vesi soojuspumbana (28,1 kuni 58,9 kW), mis on kohandatud vastavalt konkreetsele soojusvajadusele.

Korterelamute või väga suuri võimsusi nõudvate rakenduste jaoks on õige valik kaheastmeline Vitocal 300-G, mis põhineb master/slave põhimõttel. Selle küttevõimsus on 42,4-85,6 kW (soolvesi-vesi) või 56,2-117,8 kW (vesi-vesi). Ka siin on võimalik valida põhjavee või maasoojuse vahel.

Kui sellest võimsusest ei piisa, saab juhtimisseadmesse integreeritud kaskaadfunktsiooni abil ühendada kuni viis master/slave-kombinatsiooni, mis võib suurendada võimsust kuni 589 kW-ni (vesi/vesi).

Vitocal 300-G tuumikuks on võimas Compliant Scroll-kompressor. See komponent paistab silma oma suure ohutuse ja töökindluse poolest. Koos suurte soojusvahetite ja integreeritud külmaaine kollektoriga saavutab Vitocal 300-G kõrge COP ja voolutemperatuurid kuni 60 °C.

Hermeetiliselt suletud korpus ja eriti nutikas seadme konstruktsioon võimaldavad Vitocal 300-G puhul vähendada müra, mis ületab kaugelt ootusi selles võimsusvahemikus.

RCD tähistab jahutuskontuuri diagnostikasüsteemi (Refrigerant Cycle Diagnostic System). See tagab Vitocal 300-G jahutuskontuuri pideva seire ja koos elektroonilise paisuventiiliga kõrgeima tõhususe igas tööpunktis.

Eriti suurema soojusvajaduse korral on Vitocal 300-G esimene valik, sest mitu soojuspumpa saab ühendada küttevoolu ja tagasivoolu kaudu. See ei taga mitte ainult vajalikku suurt küttevõimsust, vaid suurendab ka kogu süsteemi töökindlust. Modulaarne konstruktsioon eraldi kompressorkontuuridega tagab ka eriti suure tõhususe osalise koormuse korral ning võimaldab samaaegselt kasutada sooja tarbevett ja keskkütet.

Vitocal 300-G pakub kolme võimsusastet master- või master/slave-versioonina, erinevaid kombinatsioone, mida saab täpselt kohandada vastavalt nõutavale soojusvajadusele. Suurema soojusvajaduse korral saab Vitocal 300-G-d kasutada master/slave-režiimis koos teise sama tüüpi soojuspumbaga või Vitocal 350-G-ga. Kombineeritud master/slave-süsteem, mis koosneb näiteks Vitocal 300-G-st nõutava soojuskoormuse jaoks ja Vitocal 350-G-st soojavee soojendamiseks vajalike kõrgete temperatuuride jaoks, võimaldab soojuspumpade optimaalset sobitamist kinnistule juba projekteerimise etapist alates.

Erinevate versioonide kättesaadavus ja võimalus mõõta vastavalt vajadusele võimaldab optimeeritud tööaega ja säästlikku kasutamist. Slave-moodulit juhib master-moodul. Kombineerides erinevaid võimsusi, on süsteemi kasutajatel võimalus kohandada keskkonnasõbralik küttesüsteem oma konkreetsele soojusvajadusele võimalikult tõhusalt, kasutades erinevaid mooduleid.

EHPA kvaliteedimärgis on tõendiks COP (soojustegur) kohta. Saksa EHPA kvaliteedimärgise komitee on kinnitanud, et Viessmanni soojuspump Vitocal 300-G vastab EHPA kvaliteedimärgise nõuetele.

Vitocal 300-G integreeritud lahenduste valik

Kasutage Viessmanni integreeritud lahenduste valiku lisaväärtusteenuseid ja digiteenuseid.

ViCare rakendus

ViCare'i rakendus pakub intuitiivset küttejuhtimist. Green for go - kasutaja näeb rakendusest ühe pilguga, kas tema küttesüsteem töötab nii, nagu peaks.

Lisateave ViCare'i kohta

ViGuide rakendus

ViGuide on rakendus kaubanduspartneritele. Sellel on arvukalt funktsioone nii üksikelamute kui ka kortermajade süsteemide jälgimiseks ja juhtimiseks ning see pakub kiiret juurdepääsu tehnilisele teenusele.

Lisateave ViGuide'i kohta

Vitoconnect

Vitoconnect on liides katla ja rakenduse vahel - eeldus küttesüsteemi kasutamiseks nutitelefoni ja tahvelarvuti kaudu. Samuti pakub see süsteemi kaughooldusvõimalust töövõtjatele, kes kasutavad Vitoguide'i rakendust.

Lisateave Vitoconnecti kohta

Vitotronic 200 koos energiaaruande võimalusega

Vitotronic 200 on lihtne ja intuitiivne kasutada tänu lihtsatele tekstipõhistele kasutajakäsklustele ja graafilisele ekraanile. Muude funktsioonide hulgas võimaldab see integreeritud diferentseeritud energiaaruande koostamist, mida aktsepteerivad [Saksamaal] toetusi andvad asutused.

Vitotronic 200

Toote üksikasjad

Nimiküttevõimsus (kW)*

Tüüp BW/BWS 301.A21: 21,2 kW | tüüp BW/BWS 301.A29: 28,8 kW | tüüp BW/BWS 301.A45: 42,8 kW | *EN 14511 järgi, B0/W35, erinevus 5 K

Soojustegur ε (COP)*

Tüüp BW/BWS 301.A21: 4,7 | tüüp BW/BWS 301.A29: 4,8 | tüüp BW/BWS 301.A45: 4,6 | *B0/W35

Energiatõhususe klass*

A++ / A++ | * Vastavalt määrusele (EL) nr 813/2013 kütteseadmete kohta, keskmised kliimatingimused - madala temperatuuri kasutamine (W35)/keskmise temperatuuri kasutamine (W55).

Energiatõhususe klass, tarbevee soojendamine

-

Kasutusvaldkond

Üksikelamud, kahepereelamud, korterelamud, ettevõtted, kohalike omavalitsuste hooned, uusehitus- ja moderniseerimisprojektid.

Käitus

Vitotronic 200 juhtseade koos tavalise teksti ja graafilise ekraaniga; mida saab kasutada ViCare rakenduse abil

Tarbevee soojendamine

Vajalik on täiendav soojaveemahuti, tänu millele on suurepärane soojavee kasutamise mugavus.

Lisafunktsioonid

Loomulik jahutusfunktsioon koos lisavarustuses oleva NC-Boxiga; aktiivne jahutusfunktsioon koos lisavarustuses oleva AC-Boxiga.

Toote ristlõige