Vitocal 200-S

Split-õhksoojuspump

Split-soojuspump, arvestuslik küttevõimsus: 2,6 kuni 10,4 kW

Nimiküttevõimsus: 2,6 kuni 10,4 kW
Jahutusfunktsioon
Tõhus ja ökonoomne
Veebipõhine

Keskkonnahoidlikud soojuspumbad – tutvuge erinevate versioonide ja eelistega!

Lisateave
Nimiküttevõimsus

2,6 kuni 10,4 kW

60 °C pealevoolutemperatuur

Sobib ideaalselt energiatõhusate uusehitiste jaoks

Tõhus ja ökonoomne töö

Usaldusväärne töö kõrge kasuteguriga (OptiPerform)

Viessmanni teenindus

Garanteeritud kiirem teeninduse reageerimisaeg (teeninduslink)

Eriti vaikne

Vaikne töö (ülivaikne)

COP vastavalt standardile EN 14511

Madalad käituskulud tänu kõrgele kasutegurile, COP (soojustegur): kuni 5,0 (A7/W35 juures).

Ideaalne kombinatsioon

fotogalvaanilise süsteemi ja energiasalvestussüsteemiga

Ruumisäästlik paigaldus

60% väiksem ruumivajadus kui võrreldavatel mudelitel

Energiajuhtimissüsteem

Tagab energiatarbimise ja -kulude läbipaistvuse

Kõrge tootekvaliteet

Atraktiivne, kvaliteetne disain nii sise- kui ka välistingimustes

Jahutab suvel

Aktiivne jahutusfunktsioon kasutamiseks suvel

Lihtne kasutamine

ViCare rakendus: Hoidke silm peal majapidamise energiavoogudel Energy Cockpitiga.

Uued Vitocal 200-S õhksoojuspumbad split-versioonis kuni 60 °C pealevoolutemperatuuriga on eriti soovitavad energiatõhusate uusehitiste puhul.

Eriti energiatõhusate uusehitiste puhul: Vitocal 200-S

Uue põlvkonna soojuspumbad

Usaldusväärne, kompaktne ja keskkonnasäästlikum kui kunagi varem - Viessmanni uus, uuenduslik soojuspumbatehnoloogia kasutab kütmiseks ja jahutamiseks eriti tõhusalt keskkonnaga seotud energiat. Uue Vitocal 200-S split-soojuspumba seeria, mille temperatuur on kuni 60 °C, on eriti soovitatav energiatõhusate uusehitiste puhul. Kõrge energiatõhusus, mugav juhtimine rakenduse kaudu, säästev toimimine ja atraktiivne disain on kõik veenvad omadused.

Vitocal 200-S eelised

Climate Protect++ kaitseb keskkonda ja kliimat.

Vitocal 200-S seeria uutes soojuspumpades kasutatakse külmaainet R32, mille GWP100 (globaalset soojenemist põhjustav potentsiaal) on 771.

OptiPerform – usaldusväärne töö maksimaalse tõhususega

Viessmanni täiustatud soojuspumbad töötavad patenteeritud hüdraulilise süsteemiga. Hydro AutoControl®-i abil töötab soojuspump usaldusväärselt ja maksimaalse tõhususega kogu selle kasutusaja jooksul. Tänu ainulaadsele konstruktsioonile ei saa töövõtja OptiPerformi abil soojuspumpa mitte ainult palju kiiremini ja seega kuluefektiivsemalt seadistada, vaid see võtab ka palju vähem ruumi, olles kuni 60 protsenti väiksem kui teised sarnased süsteemid.

Teeninduslink – kiire teeninduse reageerimisaeg

Teeninduslingiga soojuspumbad kasutavad traadita tehnoloogiat, et teavitada koostööpartnerit automaatselt võimalikest riketest. Täiesti tasuta. See välistab asjatu reisimise, kuna kohapealne hooldus on kiirem. See säästab aega ja raha.

Eriti vaikselt – lausa sosinal täis- ja osalise koormusega töötades

Viessmanni soojuspumbad on tänu täiustatud akustilisele disainile+ ühed vaiksemad omataoliste seas ja sisaldavad helioptimeeritud ventilaatorit. Koos nutika kiiruse juhtimisega vähendab see oluliselt õhumüra nii täis- kui ka osalise koormusega töötamisel. Selle tulemusel saab välisseadet paigaldada isegi tihedalt hoonestatud piirkondadesse, näiteks ridaelamute või kinnistu piiri lähedale.

Vitocal 200-S integreeritud lahenduste valik

Kasutage Viessmanni integreeritud lahenduste valiku lisaväärtusteenuseid ja digiteenuseid.

ViCare rakendus

ViCare'i rakendus pakub intuitiivset küttejuhtimist. Green for go - kasutaja näeb rakendusest ühe pilguga, kas tema küttesüsteem töötab nii, nagu peaks.

Lisateave ViCare'i kohta

ViGuide rakendus

ViGuide on rakendus kaubanduspartneritele. Sellel on arvukalt funktsioone nii üksikelamute kui ka kortermajade süsteemide jälgimiseks ja juhtimiseks ning see pakub kiiret juurdepääsu tehnilisele teenusele.

Lisateave ViGuide'i kohta

Viessmann One Base

Platvorm integreerib kõik juba kasutusel olevad nutikad kodulahendused sujuvalt ja juhtmevabalt. Seda saab hõlpsasti laiendada, näiteks elektriautode laadimiseks mõeldud Wallboxiga. ViShare Energy Community* liikmena saavad kasutajad Viessmann One Base'i kaudu hõlpsasti jälgida oma säästlikku elektri- ja soojusenergiakasutust.

Viessmann One Base ühildub kõigi täiendavate digiteenustega. Integreeritud teenuseid ja seadmeid saab hõlpsasti juhtida häälassistentide, nagu Amazon Alexa või Google Assistant, abil. Platvorm on aluseks laiendatavale ja tulevikukindlale energiasüsteemile igas kodus.

* ViShare Energy Community operaator ja lepingupartner on Energy MarketSolutions GmbH.

Viessmann One Base'iga suhtlemiseks on vaja vaid tasuta ViCare'i rakendust. Ülejäänu teeb ära integreeritud Viessmanni energiahaldussüsteem. Viessmann One Base'i saab rakenduse kaudu kiiresti ja lihtsalt juhtida. Töövõtja saab ka eemalt süsteemil silma peal hoida ja võimalikke rikkeid kohe elektrooniliselt parandada. See välistab asjatu reisimise ja kohtumised koostööpartneriga.

Heaolu käeulatuses: lihtne ja mugav energiasüsteemi juhtimine ükskõik kust.

Viessmann One Base'i abil saab kogu energiasüsteemi juhtida vaid ühe rakenduse kaudu - lihtsalt, usaldusväärselt ja kiiresti. Uus platvorm ühendab kõik seadmed ja elektroonilised rakendused kodus üheks kliima- ja energialahenduseks. Selle kasulikud tagajärjed: väiksem energiatarbimine, väiksem süsinikujalajälg ja alati ajakohane ülevaade jooksvatest kuludest. Viessmann One Base muudab teie kodu neli seina kliimasõbralikuks tulevikuks!

Viessmann One Base võrgustab digiteenuseid terviklike energiasüsteemidega, sealhulgas soojuspumpade, ventilatsioonisüsteemide, energiasalvestussüsteemide ja fotogalvaaniliste süsteemidega.
  • Mugavus: Energiasüsteemi juhtimine rakenduse kaudu. Saab vajaduse korral ühendada teiste seadmete ja teenustega, näiteks Amazon Alexa, Apple HomeKit, Google Assistant jt.
  • Tõhusus: Platvorm ühendab ja optimeerib energiavooge eriti tõhusaks ja seega kuluefektiivseks toimimiseks.
  • Kindlustus: Töövõtjat teavitatakse automaatselt kõigist eeskirjade eiramistest ja ta saab veebis rakendada parendusmeetmeid.
  • Jätkusuutlikkus: Kõikide vajalike digiteenuste, uuenduste ja tootearenduste, näiteks fotogalvaanika koos energiasalvestussüsteemiga ja Wallboxiga e-mobiilsuse jaoks, pikaajaline integreerimine.
ViCare'i termostaatilised radiaatoriventiilid võimaldavad üksikute ruumide lihtsat juhtimist rakenduse või häälkäskluse abil, nt Amazon Alexa kaudu.
Vitocal jahutusfunktsioon

Toote üksikasjad

Nimiküttevõimsus (kW), tööpunkt A7/W35 (EN 14511 järgi)

tüüp 201.E06 NEV, 201.E06 2C: 5,3 kW | tüüp 201.E08 NEV, 201.E08 2C: 6,8 kW | tüüp 201.E10 NEV, 201.E10 2C: 8,3 kW

Soojustegur ε (COP-väärtus) A7/W35

Tüüp 201.E06 NEV, 201.E06 2C: 5.0 | Tüüp 201.E08 NEV, 201.E08 2C: 5.0 | Tüüp 201.E10 NEV, 201.E10 2C: 4,9

Energiatõhususe klass

A+++ / A++ | vastavalt määrusele (EL) nr 813/2013 kütmiseks, keskmised kliimatingimused - madala temperatuuri kasutamine (W35)/keskmise temperatuuri kasutamine (W55).

Energiatõhususe klass, tarbevee soojendamine

-

Kasutusvaldkond

Üksikelamu, energiatõhus uus ehitis

Käitus

Soojuspumba juhtimispult 7-tollise värvilise puuteekraaniga, võimalik juhtimine ViCare rakenduse kaudu

Tarbevee soojendamine

Vajalik on täiendav soojaveemahuti, tänu millele on suurepärane soojavee kasutamise mugavus.

Lisafunktsioonid

Pealevoolutemperatuuriga 60 °C sobib ideaalselt energiatõhusate uusehitiste ehitamiseks | Ideaalne kombinatsioon fotogalvaanilise süsteemi ja energiasalvestussüsteemiga | Integreeritud energiajuhtimissüsteem tagab läbipaistva energiatarbimise ja -kulud

Välisseade
Ühe integreeritud kütte-/jahutuskontuuriga siseüksus
Kahe integreeritud kütte-/jahutuskontuuriga siseüksus

Elektripakkumine Viessmanni soojuspumpade klientidele

On palju häid põhjusi, miks elektrit ise toota. Näiteks soov mitte olla sõltuvuses elektrihinna tõusust või fossiilsetest kütustest ja suurtest kommunaalettevõtetest ning anda oma isiklik panus energia üleminekusse. ViShare koduelektri ja ViShare kütteelektri põhilised elektritariifid, mida pakub Energy Market Solutions GmbH*. Pärast ühega neist tariifidest liitumist saavad kliendid osa ViShare Energy Community'st ja saavad nautida mitmeid eeliseid. Nende hulka kuulub võimalus prognoosida jooksvaid kulusid ja 100 protsenti rohelist elektrit. ViShare Pro klientidel on algusest peale täielik kontroll oma igakuiste energiakulude üle ja nad saavad kõik teenused ühes tariifis.

* ViShare Energy Community operaator ja lepinguline partner on Energy Market Solutions GmbH.