Vitocal 200-S

Split soojuspump

Split-õhksoojuspump uusehitistele ja moderniseerimistöödele.

Nimiküttevõimsus: 2,4 kuni 14,7 kW
Jahutusfunktsioon
Tõhus ja ökonoomne
Veebipõhine

Keskkonnahoidlikud soojuspumbad – tutvuge erinevate versioonide ja eelistega!

Lisateave
Nimiküttevõimsus

2,4 kuni 14,7 kW

Jahutusfunktsioon

Küte ja jahutus ühes seadmes

Tõhus ja ökonoomne töö

Moduleeriv töörežiim tagab väga ökonoomse töö

Veebipõhine

Tasuta ViCare'i rakenduse ja Vitoconnecti kaudu (valikuline)

Eriti vaikne

Tänu täiustatud akustilisele disainile (AAD)

Lihtne kasutada

Tänu Vitotronici juhtimisseadmele, millel on tavaline tekst ja graafiline ekraan

Toetatav

Moderniseerimisprojektides

Maksimaalne pealevoolutemperatuur kuni 55 °C

-15 °C välistemperatuuril

Kõrge tootekvaliteet

Kaasaegne, ajatu disain

Viessmanni ventilatsiooniseadmete juhtimine

Võimalik Vitocal 200-S abil

Omatoodetud energia tarbimine

Tänu fotogalvaaniliste süsteemide optimaalse energiatarbimise ettevalmistamisele

COP-optimeeritud kaskaadfunktsioon

Kuni viie soojuspumba jaoks

Vitocal 200-S split õhksoojuspump

Sobib ideaalselt uusehitus- ja moderniseerimisprojektide jaoks: Vitocal 200-S

Vitocal 200-S õhksoojuspump kasutab välisõhus tasuta kättesaadavat soojust. See tagab kulutõhusa ja keskkonnasõbraliku soojusvarustuse. Lisavõimalusena saate soojuspumpa kasutada suvel ka jahutamiseks.

Vitocal 200-S on mitmeosalise konstruktsiooniga. Tõhus, muutuva kiirusega spiraalkompressor ja ventilaator on paigutatud välisseadmesse. Siseüksuses asuvad komponendid, sealhulgas soojusvaheti ja juhtseade, ning see avaldab muljet oma kompaktse ja ruumisäästliku konstruktsiooniga.

Uute välisseadmete väljatöötamisel on rõhku pandud eriti vaiksele tööle. Uus täiustatud akustiline konstruktsioon (AAD) veenab kvaliteetsete, helioptimeeritud ventilaatorite, intelligentse kiiruse reguleerimise ja kahekordsete paindlike vibratsioonivastaste kinnitustega jahutuskontuuri komponentide jaoks. Tänu sellele on Vitocal 200-S välisseade kaugelt kõige vaiksem omataoliste seas. Ideaalne tihedalt hoonestatud piirkondades, näiteks ridaelamutes.

Vitocal 200-S split-soojuspumbad on mõeldud väga ökonoomseks tööks. See tähendab, et investeering keskkonnasõbralikku ja säästlikku küttetehnoloogiasse tasub end teile pikemas perspektiivis ära. Muuhulgas teeb selle võimalikuks modulatsiooniline töörežiim. Toodetud soojuse kogus kohandatakse vastavalt vajadusele. See tagab alati kõrge tõhususe - isegi osalise koormuse korral.

Viessmanni soojuspumbad on tõestatud süsteemitehnoloogia ja kaasaegsete komponentide edukas kombinatsioon. Selle tulemusena võite arvestada usaldusväärse ja äärmiselt vastupidava tööga. Samuti võite olla kindel, et tänu kõrgele COP-le, st toodetud kasuliku soojuse ja tarbitud elektrienergia suhte väärtusele, on jooksvad kulud kogu süsteemi eluea jooksul madalad.

Vitocal 200-S integreeritud lahenduste valik

Kasutage Viessmanni integreeritud lahenduste valiku lisaväärtusteenuseid ja digiteenuseid.

ViCare rakendus

ViCare'i rakendus pakub intuitiivset küttejuhtimist. Green for go - kasutaja näeb rakendusest ühe pilguga, kas tema küttesüsteem töötab nii, nagu peaks.

Lisateave ViCare'i kohta

ViGuide rakendus

ViGuide on rakendus kaubanduspartneritele. Sellel on arvukalt funktsioone nii üksikelamute kui ka kortermajade süsteemide jälgimiseks ja juhtimiseks ning see pakub kiiret juurdepääsu tehnilisele teenusele.

Lisateave ViGuide'i kohta

Vitoconnect

Vitoconnect on liides katla ja rakenduse vahel - eeldus küttesüsteemi kasutamiseks nutitelefoni ja tahvelarvuti kaudu. Samuti pakub see süsteemi kaughooldusvõimalust töövõtjatele, kes kasutavad Vitoguide'i rakendust.

Lisateave Vitoconnecti kohta

Vitotronic 200 juhtseade

Soojuspumpasid saab Vitotronic 200 juhtseadmega juhtida ka eemalt Vitoconnect internetiliidese (lisatarvik) ja tasuta ViCare rakenduse kaudu. Lisaks on võimalik kombineerimine Vitovent tsentraalsete ventilatsiooniseadmetega.

Vitotronic 200

Toote üksikasjad

Nimiküttevõimsus (kW), tööpunkt A7/W35 (EN 14511 järgi)

Tüüp AWB-M/AWB-M-E-AC: 201.D04: 4,0 kW | 201.D06: 4,8 kW | 201.D08: 5,6 kW | 201.D10: 7,0 kW | tüüp AWB/AWB-E-AC: 201.D09: 8,1 kW | 201.D10: 7,6 kW | 201.D13: 8,6 kW | 201.D16: 10,1 kW.

Soojustegur ε (COP-väärtus) A7/W35

Tüüp AWB-M/AWB-M-E-AC: 201.D04: 4,6 | 201.D06: 4,6 | 201.D08: 4,7 | 201.D10: 4,7 | AWB/AWB-E-AC: 201.D09: 5,2 | 201.D10: 5,0 | 201.D13: 4,9 | 201.D16: 5,0

Energiatõhususe klass

A+++ / A++, tüüp 201.D04: A++ / A+, tüüp 201.D06: A++ / A++ | Vastavalt määrusele (EL) nr 811/2013 kütmiseks, keskmised kliimatingimused - madala temperatuuriga (35 °C) / keskmise temperatuuriga (55 °C) kasutamine

Energiatõhususe klass, tarbevee soojendamine

-

Kasutusvaldkond

Üksikelamud, uusehitus- ja moderniseerimisprojektid, kaherežiimilised süsteemid

Käitus

Vitotronic 200 juhtseade koos tavalise teksti ja graafilise ekraaniga; mida saab kasutada ViCare rakenduse abil

Tarbevee soojendamine

Vajalik on täiendav soojaveemahuti, tänu millele on suurepärane soojavee kasutamise mugavus.

Lisafunktsioonid

Paindlikud paigaldusvõimalused välisseadme jaoks (paigaldamine põrandale või seinale). Mugav tänu reversseeritavale süsteemile, mis võimaldab kütmist ja jahutamist.

Toote ristlõige, siseüksus
Toote ristlõige, välisseade