Vitocal 222-S

Split soojuspump

Kompaktne õhksoojuspump, mille boileri maht on 220 liitrit.

Nimiküttevõimsus: 2,4 kuni 14,7 kW
Integreeritud soojaveesalvesti
Jahutusfunktsioon
Eriti vaikne töö

Keskkonnahoidlikud soojuspumbad – tutvuge erinevate versioonide ja eelistega!

Nõustamise tellimine
Nimiküttevõimsus

2,4 kuni 14,7 kW

Kõrge soojavee kasutusmugavus

Tänu integreeritud soojaveesalvestile mahuga 220 liitrit

Jahutusfunktsioon

Küte ja jahutus ühes tänu reverseeritavale töörežiimile

Eriti vaikne töö

Tänu täiustatud akustilisele disainile (AAD)

Maksimaalne pealevoolutemperatuur

Kuni 60 °C

Internetiühendus Vitoconnecti kaudu

Viessmanni rakenduste (tarvikud) kaudu käsitsemiseks ja teenindamiseks

Madalad käituskulud tänu kõrgele COP-le

Soojustegur EN 14511 järgi: kuni 5,0 (A7/W35) ja kuni 4,1 (A2/W35).

Kõrge tõhusus osalise koormuse korral

tänu väljundjuhtimisele ja alalisvooluinverterile

Lihtsasti kasutatav Vitotronic juhtseade

Ülevaatliku teksti ja graafilise ekraaniga

Omatoodetud energia tarbimine

Tänu fotogalvaaniliste süsteemide optimaalse energiatarbimise ettevalmistamisele

Vitocal 222-S kompaktne split-õhksoojuspump

Vitocal 222-S - kompaktsed õhksoojuspumbad uute ehitiste ja moderniseerimisprojektide jaoks koos integreeritud soojaveesalvestiga

Vitocal 222-S split-soojuspump kasutab keskkonnaalaselt vastutustundlikult ja kulutõhusalt välisõhu latentset soojust. See on saadaval kas ainult kütmiseks või kütmiseks ja jahutamiseks.

Vitocal 222-S on üks vaiksemaid seadmeid omataoliste seas. Tänu täiustatud akustilisele konstruktsioonile on selle helirõhutase öisel režiimil kolme meetri kaugusel vaid 35 dB(A). See täähendab, et isegi tihedalt hoonestatud ridaelamupiirkondades saab kinni pidada TA Läärm'i (Saksamaa müra väähendamise eeskirjad) seadusest, mille kohaselt võib soojuspumpade töötamise ajal naaberkinnistul olla kuulda vaid 35 dB(A).

Need uued välisseadmed on oma ajatu disainiga väga silmapaistvad. Need ühe või kahe ventilaatoriga seadmed on projekteeritud ja valmistatud meie endi poolt. Lisaks äärmiselt vaiksele töötamisele pakuvad need väga häid jõudlusandmeid, suurepärast viimistlust ja tootekvaliteeti.

Uute soojuspumpade välisseadmetes tagavad kõrge tõhususe muutuva kiirusega spiraalkompressorid ja asümmeetrilised soojusvahetid. Nende soojusvahetite eripäraks on oluliselt suurem kanalite ristlõige vee poolel võrreldes külmaaine poolega. Seeläbi suureneb soojusülekanne ja väheneb ringluspumpade energiatarve.

Kompaktsed ja madala müratasemega siseseadmed saab paigaldada ka eluruumi lähedale. Kõik hoone kütmiseks või jahutamiseks vajalikud põhikomponendid on integreeritud. Välisseade on külmaainega eeltäidetud. See võimaldab lihtsat, kiiret ja ruumisäästlikku paigaldust. Väikese ristlõikega külmaainetorude jaoks on vaja ainult väikeseid seina ristlõikeid.

Tõhususe suurendamisele aitavad kaasa mitmed olulised komponendid. Nende hulka kuuluvad reguleeritava kiirusega spiraalkompressor, asümmeetriline plaatsoojusvaheti ja laineliste lamellidega õhuaurusti.

Kompaktne soojuspump Vitocal 222-S pakub kõrgetasemelist tarbevee kasutusmugavust tänu 220-liitrisele emailitud tarbeveesalvestile, mida soojendatakse sisespiraali abil.

  • Split õhksoojuspump, 2,4-14,7 kW (A7/W35 juures)
  • Siseüksus koos suure tõhususega ringluspumbaga, kondensaator, soojusvaheti, 3-käiguline ümberlülitusventiil, ohutusseade, soojaveesalvesti ja juhtseade.
  • Energiatõhususe klass, tarbevee soojendamine: A
  • Energiatõhususe klass*: Tüüp AWT-BT 221.C04: A++ / A+ | tüüp AWBT 221.C06 - C16: A++ / A++

    *Vastavalt määrusele (EL) nr 811/2013 kütmiseks, keskmised kliimatingimused - madala (35 °C) / keskmise temperatuuriga rakendused (55 °C).

Vitocal 222-S integreeritud lahenduste valik

Kasutage Viessmanni integreeritud lahenduste valiku lisaväärtusteenuseid ja digiteenuseid.

ViCare rakendus

ViCare'i rakendus pakub intuitiivset küttejuhtimist. Green for go - kasutaja näeb rakendusest ühe pilguga, kas tema küttesüsteem töötab nii, nagu peaks.

Lisateave ViCare'i kohta

ViGuide rakendus

ViGuide on rakendus kaubanduspartneritele. Sellel on arvukalt funktsioone nii üksikelamute kui ka kortermajade süsteemide jälgimiseks ja juhtimiseks ning see pakub kiiret juurdepääsu tehnilisele teenusele.

Lisateave ViGuide'i kohta

Vitoconnect

Vitoconnect on liides katla ja rakenduse vahel - eeldus küttesüsteemi kasutamiseks nutitelefoni ja tahvelarvuti kaudu. Samuti pakub see süsteemi kaughooldusvõimalust töövõtjatele, kes kasutavad Vitoguide'i rakendust.

Lisateave Vitoconnecti kohta

Vitotronic juhtseade koos WLAN-võimalusega

Juhtseadet on lihtne ja intuitiivne kasutada. Kui soojuspump on kombineeritud Vitovent 300-W tsentraalse ventilatsiooniseadmega, saab mõlemat seadet juhtida Vitotronic 200 juhtseadme kaudu.

Vitoconnect internetiliidese (lisavarustus) ja tasuta ViCare'i rakenduse abil on võimalik kaugjuhtimine nutitelefoni kaudu. Lisaks saab kasutaja nõusolekul süsteemi jälgida internetis ka töövõtja poolt, kasutades ViGuide tarkvara.

Vitotronic 200

Toote üksikasjad

Nimiküttevõimsus (kW), tööpunkt A7/W35 (EN 14511 järgi)

Tüüp AWBT-M-E-AC 221.C04: 4,0 kW | tüüp AWBT-M-E-AC 221.C06: 4,8 kW | tüüp AWBT-M-E-AC 221.C08: 5,6 kW | tüüp AWBT-M-E-AC 221.7,0 kW | tüüp AWBT-E-AC 221.C10: 7,6 kW | tüüp AWBT-E-AC 221.C13: 8,6 kW | tüüp AWBT-E-AC 221.C16: 10,1 kW | tüüp AWBT-E-AC 221.C16: 10,1 kW

COP kütterežiimil

Tüüp AWBT-M-E-AC 221.C04: 4.6 | tüüp AWBT-M-E-AC 221.C06: 4.6 | tüüp AWBT-M-E-AC 221.C08: 4.7 | tüüp AWBT-M-E-AC 221.C10: 4.7 | tüüp AWBT-E-AC 221.C10: 5.0 | tüüp AWBT-E-AC 221.C13: 4.9 | tüüp AWBT-E-AC 221.C16: 5,0

Energiatõhususe klass

Tüüp AWT-BT 221.C04: A++ / A+ | tüüp AWBT 221.C06 - C16: A++ / A++ | Vastavalt määrusele (EL) nr 811/2013 kütmiseks, keskmised kliimatingimused - madala temperatuuri kasutamine (35 °C) / keskmise temperatuuri kasutamine (55 °C).

Energiatõhususe klass, tarbevee soojendamine

A

Kasutusvaldkond

Üksikelamud, uusehitus- ja moderniseerimisprojektid

Käitus

Vitotronic 200 juhtseade koos tavalise teksti ja graafilise ekraaniga; mida saab kasutada ViCare rakenduse abil

Tarbevee soojendamine

Integreeritud 220-liitrine soojaveeboiler

Lisafunktsioonid

Mugav tänu reversseeritavale süsteemile, mis võimaldab kütmist ja jahutamist. Viessmanni äärmiselt vaiksed välisseadmed.

Toote ristlõige, siseüksus
Toote ristlõige, välisseade