Vitocal 150-A

Õhksoojuspump

Monoblokk-konstruktsiooniga õhksoojuspump

Nimiküttevõimsus: 2,6 kuni 14,9 kW
Kõrge energiatõhusus
Jätkusuutlik tegevus
Jahutusfunktsioon

Keskkonnahoidlikud soojuspumbad – tutvuge erinevate versioonide ja eelistega!

Lisateave
Nimiküttevõimsus

2,6 kuni 14,9 kW

Väga sobiv moderniseerimiseks

Pealevoolutemperatuuriga 70 °C (välistemperatuuril kuni -10 °C)

Kliimakaitse +++

Looduslik külmaaine R290 (propaan), mille eriti madal GWP100 (globaalset soojenemist põhjustav potentsiaal) on 0,02.

OptiPerform

Kõrge tõhususega usaldusväärne töö

Teenuse link

Tagatud kiirem reageerimisaeg, kui on vaja teenust osutada

Madalad käituskulud tänu kõrgele tõhususele

COP (soojustegur) EN 14511 järgi: kuni 5,0 (A7/W35 juures)

60% väiksem ruumivajadus

Võrreldes samaväärsete mudelitega

Jahutusfunktsioon

Küte ja jahutus ühildatud

Integreeritud energiajuhtimissüsteem

Tagab energiatarbimise ja -kulude läbipaistvuse

Lihtne kasutamine ViCare rakenduse kaudu

Lihtne kasutamine ViCare rakenduse kaudu

Vitocal 150-A õhksoojuspumba välisseade

Sobib väga hästi moderniseerimiseks: Vitocal 150-A

Uue põlvkonna soojuspumbad

Usaldusväärne, kompaktne ja keskkonnasäästlikum kui kunagi varem – Viessmanni uus, kaasaegne soojuspumbatehnoloogia kasutab kütmiseks ja jahutamiseks eriti tõhusalt keskkonnaga seotud energiat. Vitocal 150-A, mille pealevoolutemperatuur on kuni 70 °C, on spetsiaalselt välja töötatud moderniseerimisprojektide jaoks. Olemasolevaid radiaatoreid saab jätkuvalt kasutada. Põrandaküte ei ole hädavajalik. Kõrge energiatõhusus, mugav juhtimine rakenduse kaudu, säästev toimimine ja atraktiivne disain on kõik veenvad omadused.

Viessmanni integreeritud lahenduste valik Vitocal 150-A jaoks

Lisandväärtusega teenused, digitaalteenused, ühenduvus ja platvormid

ViCare rakendus

ViCare'i rakendus pakub intuitiivset küttejuhtimist. Green for go - kasutaja näeb rakendusest ühe pilguga, kas tema küttesüsteem töötab nii, nagu peaks.

Lisateave ViCare'i kohta

ViGuide rakendus

ViGuide on rakendus kaubanduspartneritele. Sellel on arvukalt funktsioone nii üksikelamute kui ka kortermajade süsteemide jälgimiseks ja juhtimiseks ning see pakub kiiret juurdepääsu tehnilisele teenusele.

Lisateave ViGuide'i kohta

Vitocal 150-A eelised

Climate Protect+++ kaitseb keskkonda ja kliimat.

Vitocal 15x seeria uued soojuspumbad kasutavad looduslikku külmaainet R290 (propaan), mille GWP100 (globaalset soojenemist põhjustav potentsiaal) on väga madal, ainult 0,02.

Climate Protect-märgis põhineb TEWI (total equivalent warming impact) näitajal, mis näitab seadme elutsükli tõhusust ja kasutatava külmaaine globaalset soojenemist põhjustavat potentsiaali.

OptiPerform – usaldusväärne töö maksimaalse tõhususega

Viessmanni täiustatud soojuspumbad töötavad patenteeritud hüdraulilise süsteemiga. Hydro AutoControl®-i abil töötab soojuspump usaldusväärselt ja maksimaalse tõhususega kogu selle kasutusaja jooksul. Ainulaadne konstruktsioon ei taga mitte ainult seda, et teie töövõtja saab soojuspumba OptiPerformiga seadistada palju kiiremini ja seega ka kuluefektiivsemalt. See võtab ka palju vähem ruumi, sest on kuni 60 protsenti väiksem kui võrreldavad süsteemid.

Teeninduslink – kiire teeninduse reageerimisaeg

Teeninduslingiga soojuspumbad kasutavad traadita tehnoloogiat, et teavitada koostööpartnerit automaatselt võimalikest riketest. Täiesti tasuta. See välistab asjatu reisimise, kuna kohapealne hooldus on kiirem. See säästab aega ja raha.

Vaja on ainult ühte süsteemi: Viessmann One Base

Platvorm integreerib kõik juba kasutusel olevad nutikodulahendused sujuvalt ja juhtmevabalt. Seda saab hõlpsasti laiendada, näiteks Wallboxiga elektriauto laadimiseks. ViShare Energy Community liikmetena saavad kasutajad Viessmann One Base'i kaudu hõlpsasti jälgida oma säästlikku elektri- ja soojusenergiakasutust. ViShare Energy Community operaator ja lepingupartner on Energy Market Solutions GmbH (EMS), mis on Viessmann Groupi tütarettevõte.

Viessmann One Base on ühilduv kõigi täiendavate digiteenustega. Integreeritud teenuseid ja seadmeid saab hõlpsasti juhtida häälassistentide, nagu Amazon Alexa ja Google Assistant, abil. Uus platvorm on aluseks laiendatavale ja tulevikukindlale energiasüsteemile igas kodus.

Alati parimates kätes

Viessmann One Base'iga suhtlemiseks on vaja vaid tasuta ViCare'i rakendust; ülejäänu teeb ära integreeritud Viessmanni energiajuhtimissüsteem. Viessmann One Base'i käsitsemine toimub kiiresti ja lihtsalt rakenduse kaudu. Töövõtja saab ka eemalt süsteemil silma peal hoida ja võimalikke rikkeid kohe elektrooniliselt parandada. See välistab asjatu reisimise ja kohtumised koostööpartneriga.

Viessmann One Base muudab kodu mugavamaks, tõhusamaks ja tulevikukindlamaks.

Mugavus sõrmejäljega: energiasüsteemi lihtne ja mugav juhtimine ükskõik kust.

Viessmann One Base'i saab kiiresti ja lihtsalt kasutada ViCare'i rakendusega

Kõik Viessmanni süsteemid ja nutika kodu lahendused ühel platvormil

Viessmann One Base'i abil saab kogu energiasüsteemi juhtida vaid ühe rakenduse kaudu – lihtsalt, usaldusväärselt ja kiiresti. Uus platvorm ühendab kõik seadmed ja elektroonilised rakendused kodus üheks kliima- ja energialahenduseks. Selle kasulikud tagajärjed: väiksem energiatarbimine, väiksem süsinikujalajälg ja alati ajakohane ülevaade jooksvatest kuludest. Viessmann One Base muudab teie kodu neli seina kliimasõbralikuks tulevikuks!

Viessmann One Base võrgustab digiteenuseid terviklike energiasüsteemidega, sealhulgas soojuspumpade, ventilatsioonisüsteemide, energiasalvestussüsteemide ja fotogalvaaniliste süsteemidega.

ViCare'i rakendusega jälgimine

ViCare'i rakenduse energiakokpitiga saavad kasutajad jälgida kõiki energiavooge oma kodus. Analüüsivahend näitab praegust ja varasemat energiakasutuse ja omatarbimise taset.

ViCare rakenduse energia kokpit ja analüüsivahend

Viessmann One Base – paljud eelised lühidalt

  • Mugavus: Energiasüsteemi juhtimine rakenduse kaudu. Saab vajadusel ühendada teiste seadmete ja teenustega, nagu Amazon Alexa, Apple HomeKit, Google Assistant ja muud.
  • Tõhusus: Platvorm ühendab ja optimeerib energiavooge eriti tõhusaks ja seega kuluefektiivseks toimimiseks.
  • Kindlustus: Töövõtjat teavitatakse automaatselt kõigist eiramisjuhtudest ja ta saab veebis rakendada parandusmeetmeid, enne kui olukord väljub kontrolli alt.
  • Jätkusuutlikkus: Kõikide vajalike digiteenuste, uuenduste ja tootearenduste, näiteks fotogalvaanika koos energiasalvestussüsteemi ja e-mobiilsuse Wallboxiga, pikaajaline integreerimine.
ViCare'i termostaatilised radiaatoriventiilid võimaldavad üksikute ruumide lihtsat juhtimist rakenduse või häälkäskluse abil, nt Amazon Alexa kaudu.

Toote üksikasjad

Nimiküttevõimsus (kW), tööpunkt A7/W35 (EN 14511 järgi)

Tüüp 150.A10: 7,3 kW | tüüp 150.A13: 8,1 kW | tüüp 150.A16: 9,1 kW

Soojustegur ε (COP-väärtus) A7/W35

Tüüp 150.A10: 5.0 | tüüp 150.A13: 4.9 | tüüp 150.A16: 4,9

Energiatõhusus ƞs*

Energiatõhusus ƞs W35 juures (%): Tüüp 150.A10: 190 | tüüp 150.A13: 178 | tüüp 150.A16: 178

*Küttetõhususe andmed vastavalt määrusele (EL) nr 813/2013 keskmistes kliimatingimustes madala temperatuuri (W35) ja keskmise temperatuuri (W55) korral.

Energiatõhususe klass, tarbevee soojendamine

-

Kasutusvaldkond

Üksikelamud, moderniseerimisprojektid

Käitus

Soojuspumba juhtimispult 7-tollise värvilise puuteekraaniga, võimalik juhtimine ViCare rakenduse kaudu

Tarbevee soojendamine

Vajalik on täiendav soojaveemahuti, tänu millele on suurepärane soojavee kasutamise mugavus.

Lisafunktsioonid

Ruumide kütmiseks/jahutamiseks ja tarbevee soojendamiseks | Maksimaalne pealevoolutemperatuur: 70 °C (välistemperatuuril kuni -10 °C) | Monoblokk-siseseade koos soojuspumba juhtseadmega, kõrgtehnoloogiline ringluspump sekundaarkontuuri jaoks, 4/3-käiguline ventiil, ohutusseadis | Integreeritud kiirkütte veesoojendi | Integreeritud soojavee puhvermahuti ja ülevooluklapiga.

Toote ristlõige, siseüksus
Toote ristlõige, välisseade