Vitocal 100-S

Split soojuspump

Soodsa hinnaga kaheosaline õhksoojuspump

Nimiküttevõimsus: 4,0 kuni 16,0 kW
Usaldusväärne soojuspump soodsa hinnaga
Paindlik välisseadme paigaldus
Jahutusfunktsioon

Keskkonnahoidlikud soojuspumbad – tutvuge erinevate versioonide ja eelistega!

Lisateave
Nimiküttevõimsus

4,0 kuni 16,0 kW

Usaldusväärne soojuspump soodsa hinnaga

Tavapärase kvaliteetse töö ja tõhususega

Paindlik välisseadme paigaldus

Paigaldus põrandale või seinale

Jahutusfunktsioon

Küte ja jahutus ühes, tänu reverseeritavale töörežiimile

Lihtsasti kasutatav Vitotronic juhtseade

Ülevaatliku teksti ja graafilise ekraaniga

Optimeeritud omatarbimine

kohapealsest fotogalvaanilisest süsteemist

Energiatõhususe klass: A++ / A+

Vastavalt määrusele (EL) nr 811/2013 kütte puhul, keskmised kliimatingimused - madala (35 °C) või keskmise temperatuuriga (55 °C) rakendused.

Vitocal 100-S split õhksoojuspump koos Vitocell soojaveeboileriga

Vitocal 100-S split-soojuspump: soodsa hinnaga energiageneraator, mis on Viessmanni tavapäraselt kvaliteetse töö ja tõhususega.

Vitocal 100-S split õhksoojuspump koosneb kahest eraldi seadmest. Välisüksus ammutab aurusti kaudu välisõhust külmaaine abil soojust, mis tõstetakse kompressori abil kütmiseks vajalikule temperatuurile. Soojus transporditakse toru kaudu siseüksusesse ja antakse seejärel kondensaatori kaudu üle küttevõrku.

Siseüksus on tehases varustatud selliste hüdrauliliste komponentidega nagu 3-käiguline ümberlülitusventiil, sekundaarpump ja soojuspumba juhtseade.

Nagu ka teiste küttesüsteemide puhul, saab siseüksuse oma kompaktsete mõõtmete tõttu paigaldada keldrisse või abiruumidesse. Seade on tehasest varustatud kõigi vajalike komponentidega. Välisseade võib olla paigaldatud hoone välisseina külge või eraldiseisvana maapinnale.

Vitocal 100-S on saadaval mitmes versioonis, mis vastavad erinevatele nõuetele. Ainult soojuspumbana keskkütte ja tarbeveevee soojendamiseks või ka aktiivse jahutusfunktsiooniga, et suvekuudel oleks meeldiv toatemperatuur, ning viimasena, kuid mitte vähemtähtsana, integreeritud kiirkuumaveeboileriga.

Elektrilised komponendid vajavad töötamiseks väga vähe energiat. Standardvarustuses on kõrge efektiivsusega ringluspump sekundaarahela jaoks. Osalise koormuse korral kohandub kompressor modulatsiooni abil täpselt tegelikule soojusvajadusele. Seega säilitab see nii kütmiseks ja jahutamiseks kui ka tarbevee soojendamiseks vajalikud temperatuurid. Fotogalvaanilise süsteemiga kombineerituna saab isetoodetud energiat kasutada soojuspumba käitamiseks.

Lisavarustusena saadaval oleva Vitoconnect 100 WiFi-mooduliga saab õhksoojuspumpa Vitocal 100-S juhtida interneti kaudu. Tänu tasuta Vitotroli rakendusele saab paljusid funktsioone mugavalt juhtida nutitelefonist, näiteks temperatuuri või puhkuserežiimi.

Kui tegemist on moderniseerimisega, on Split-soojuspump ideaalne tõhusaks tööks kahel režiimil. Sellisel juhul jääb olemasolev süsteem tööle, et katta tippkoormusi eriti madalatel temperatuuridel.

Viessmann Vitocal 100-S soojuspumbal on KEYMARK sertifikaat.

Toote üksikasjad

Nimiküttevõimsus (kW)

4,0 kuni 16,0 kW

COP kütterežiimil

4,4-4,8 (õhk 7 °C/vesi 35 °C) ja 3,3-3,5 (õhk 2 °C/vesi 35 °C)

Energiatõhususe klass

Energiatõhususe klass*: A++ / A+

*Vastavalt määrusele (EL) nr 811/2013 kütmiseks, keskmised kliimatingimused, madala (35 °C) või keskmise temperatuuriga (55 °C) rakenduste puhul.

Kasutusvaldkond

Üksikelamud, uusehitus- ja moderniseerimisprojektid, kaherežiimilised süsteemid

Käitus

Vitotronic 200 juhtimispult koos tavalise teksti- ja graafilise ekraaniga, mida saab kasutada Vitotrol rakenduse abil.

Tarbevee soojendamine

Vajalik on täiendav soojaveemahuti, tänu millele on suurepärane soojavee kasutamise mugavus.

Lisafunktsioonid

Paindlikud paigaldusvõimalused välisseadme jaoks (paigaldamine põrandale või seinale). Mugav tänu reversseeritavale süsteemile, mis võimaldab kütmist ja jahutamist.

Toote ristlõige