Vitocal 250-SH

Hübriidsoojuspump

Hübriidsoojuspump olemasolevate gaasi-/õliküttesüsteemide moderniseerimiseks tasuta keskkonnanergiaga.

Nimlikütte võimsus: 2,6 kuni 10,4 kW
Sobib energiatõhusate uute ehitiste jaoks
Energiajuhtimissüsteem
Intuitiivne kasutamine rakenduse kaudu
Nimlikütte võimsus

2,6 kuni 10,4 kW

Sobib energiatõhusate uusehitiste jaoks

60 °C voolutemperatuuriga, mis sobib ideaalselt energiatõhusate uute ehitiste ehitamiseks.

Tõhus ja ökonoomne töö

Usaldusväärne töö kõrge kasuteguriga (OptiPerform)

Viessmanni teenindus

Garanteeritud kiirem teeninduse reageerimisaeg (teeninduslink)

Eriti vaikne

Vaikne töö (ülivaikne)

COP vastavalt standardile EN 14511

Madalad jooksvad kulud tänu kõrgele kasutegurile, COP (kasutegur): kuni 5,1 (A7/W35 juures).

Ideaalne kombinatsioon

Võimalik on kombineerimine fotogalvaanilise süsteemi ja energiasalvestussüsteemiga.

Ruumisäästlik paigaldus

60 % vähem ruumi kui võrreldavatel mudelitel

Energiajuhtimissüsteem

Tagab energiatarbimise ja -kulude läbipaistvuse

Kõrge tootekvaliteet

Atraktiivne, kvaliteetne disain nii sise- kui ka välistingimustes

Jahutab suvel

Aktiivne jahutusfunktsioon kasutamiseks suvel

Lihtne kasutamine

ViCare App: Hoidke silm peal majapidamise energiavoogudel Energy Cockpitiga.

Sobib ideaalselt energiatõhusate uute ehitiste jaoks: Vitocal 250-SH

Uue põlvkonna soojuspumbad

Usaldusväärne, kompaktne ja keskkonnasäästlikum kui kunagi varem - Viessmanni uus, uuenduslik soojuspumbatehnoloogia kasutab kütmiseks ja jahutamiseks eriti tõhusalt keskkonnaga seotud energiat. Kõrge energiatõhusus, mugav juhtimine rakenduse kaudu, säästev toimimine ja atraktiivne disain on kõik veenvad omadused.

Töötab hästi koos olemasolevate küttesüsteemidega

Vitocal 250-SH versioon sobib eriti hästi olemasoleva küttesüsteemi täiendamiseks. Sellisel juhul tagab soojuspump baaskoormuse. Katel lülitatakse sisse ainult eriti madalatel temperatuuridel.

Vitocal 250-SH eelised

Climate Protect++ kaitseb keskkonda ja kliimat.

Vitocal 250-SH seeria uutes soojuspumpades kasutatakse külmaaine R32, mille GWP100 (globaalset soojenemist põhjustav potentsiaal) on 771.

Eco Select - lülitub kõige kuluefektiivsema või kõige säästvama töörežiimi vahel.

Viessmanni hübriidseadmetes kasutatakse Hybrid Pro Control®. See integreeritud energiahaldur juhib küttesüsteemi vastavalt välistele tingimustele, näiteks välistemperatuurile või voolutemperatuurile, ja vastavalt kasutaja individuaalsetele seadistustele. Need võivad olla energiahind, omatoodetud energia hulk,CO2-heitmed või soojusvajadus. Kasutajad saavad näiteks valida, kas seade kasutab säästurežiimil automaatselt parajasti odavaimat energiaallikat. Või kas see töötab ökoloogilises režiimis, kus on kõige väiksemCO2-heide toodetud kilovatt-tunni kütteenergia kohta.

OptiPerform - usaldusväärne töö maksimaalse tõhususega

Viessmanni täiustatud soojuspumbad töötavad patenteeritud hüdraulilise süsteemiga. Hydro AutoControl® abil töötab soojuspump usaldusväärselt ja maksimaalse tõhususega kogu selle kasutusaja jooksul. Ainulaadne konstruktsioon ei taga mitte ainult seda, et teie töövõtja saab soojuspumba OptiPerformiga seadistada palju kiiremini ja seega ka kuluefektiivsemalt. See võtab ka palju vähem ruumi, sest on kuni 60 protsenti väiksem kui võrreldavad süsteemid.

Teeninduslink - kiire teeninduse reageerimisaeg

Teeninduslingiga soojuspumbad kasutavad traadita tehnoloogiat, et teavitada kaubanduspartnerit automaatselt võimalikest riketest. Täiesti tasuta. See välistab asjatu reisimise, kuna kohapealne hooldus on kiirem. See säästab aega ja raha.

Super vaikselt - sosinal vaikselt täis- ja osalise koormusega töötades

Viessmanni soojuspumbad on tänu täiustatud akustilisele disainile+ ühed vaiksemad omataolised ja sisaldavad helioptimeeritud ventilaatorit. Koos intelligentse kiiruse juhtimisega vähendab see oluliselt õhumüra nii täis- kui ka osalise koormuse korral. Selle tulemusel saab välisseadet paigaldada isegi tihedalt hoonestatud piirkondadesse, näiteks ridaelamute või kinnistu piiri lähedale.

Viessmanni integreeritud lahenduste valik Vitocal 250-SH jaoks

Lisandväärtusega teenused, digitaalteenused, ühenduvus ja platvormid

ViCare rakendus

ViCare'i rakendus pakub intuitiivset küttejuhtimist. Green for go - kasutaja näeb rakendusest ühe pilguga, kas tema küttesüsteem töötab nii, nagu peaks.

Lisateave ViCare'i kohta

ViGuide rakendus

ViGuide on rakendus kaubanduspartneritele. Sellel on arvukalt funktsioone nii üksikelamute kui ka kortermajade süsteemide jälgimiseks ja juhtimiseks ning see pakub kiiret juurdepääsu tehnilisele teenusele.

Lisateave ViGuide'i kohta

Üks süsteem kõigeks: Viessmann One Base

Platvorm integreerib kõik juba kasutusel olevad nutikodulahendused sujuvalt ja juhtmevabalt. Seda saab hõlpsasti laiendada, näiteks Wallboxiga elektriauto laadimiseks. ViShare Energy Community* liikmena saavad kasutajad Viessmann One Base'i kaudu hõlpsasti jälgida oma säästlikku elektri- ja soojusenergiakasutust.

Viessmann One Base ühildub kõigi täiendavate digiteenustega. Integreeritud teenuseid ja seadmeid saab hõlpsasti juhtida häälassistentide, nagu Amazon Alexa või Google Assistant, abil. Platvorm on aluseks laiendatavale ja tulevikukindlale energiasüsteemile igas kodus.

* ViShare Energy Community operaator ja lepinguline partner on Energy MarketSolutions GmbH.

Viessmann One Base'iga suhtlemiseks on vaja vaid tasuta ViCare'i rakendust. Ülejäänu teeb ära integreeritud Viessmanni energiahaldussüsteem. Viessmann One Base'i saab rakenduse kaudu kiiresti ja lihtsalt juhtida. Töövõtja saab ka eemalt süsteemil silma peal hoida ja võimalikke rikkumisi kohe elektrooniliselt parandada. See välistab asjatu reisimise ja kohtumised kaubanduspartneriga.

Heaolu käeulatuses: lihtne ja mugav energiasüsteemi juhtimine kõikjalt.

Viessmann One Base'i abil saab kogu energiasüsteemi juhtida vaid ühe rakenduse kaudu - lihtsalt, usaldusväärselt ja kiiresti. Uus platvorm ühendab kõik seadmed ja elektroonilised rakendused kodus üheks kliima- ja energialahenduseks. Selle kasulikud tagajärjed: väiksem energiatarbimine, väiksem süsinikujalajälg ja alati ajakohane ülevaade jooksvatest kuludest. Viessmann One Base muudab teie enda neli seina kliimasõbralikuks tulevikuks!

Viessmann One Base võrgustab digiteenuseid terviklike energiasüsteemidega, sealhulgas soojuspumpade, ventilatsioonisüsteemide, energiasalvestussüsteemide ja fotogalvaaniliste süsteemidega.
  • Mugavus: Energiasüsteemi juhtimine rakenduse kaudu. Saab vajaduse korral ühendada teiste seadmete ja teenustega, näiteks Amazon Alexa, Apple HomeKit, Google Assistant jt.
  • Tõhusus: Platvorm ühendab ja optimeerib energiavooge eriti tõhusaks ja seega kuluefektiivseks toimimiseks.
  • Kindlustus: Töövõtjat teavitatakse automaatselt kõigist eeskirjade eiramistest ja ta saab veebis võtta parandusmeetmeid.
  • Jätkusuutlikkus: Kõikide vajalike digiteenuste, uuenduste ja tootearenduste, näiteks fotogalvaanika koos energiasalvestussüsteemiga ja e-mobiilsuse Wallboxiga, pikaajaline integreerimine.
ViCare'i termostaatilised radiaatoriventiilid võimaldavad üksikute ruumide lihtsat juhtimist rakenduse või häälkäskluse abil, nt Amazon Alexa abil.
Vitocal jahutusfunktsioon

Toote üksikasjad

Nimliküttevõimsus (kW), tööpunkt A7/W35 (vastavalt EN 14511)

Tüüp 252.B06: 5,7 kW | tüüp 252.B08: 7,0 kW | tüüp 252.B10: 7,0 kW

Kasutegur ε (COP) A7/W35

Tüüp 252.B06: 5.1 | Tüüp 252.B08: 5.0 | Tüüp 252.B10: 4.9

Energiatõhusus ƞs

A+++ / A++ vastavalt komisjoni määrusele (EL) nr 813/2013 kütmiseks, keskmised kliimatingimused - madala temperatuuri kasutamine (W35)/keskmise temperatuuri kasutamine (W55).

Energiatõhususe klass, sooja tarbevee kütmine

-

Rakendusala

Üksikelamu/kahepereelamu, uusehitus

Operatsioon

7-tollise värvilise puuteekraaniga soojuspumba juhtimispult, võimalik juhtimine ViCare rakenduse kaudu

Soojavee soojendamine

Vajalik täiendav soojaveesilinder, mille tulemuseks on suur soojavee kasutamise mugavus.

Lisafunktsioonid

Ettevoolutemperatuuriga 60 °C sobib ideaalselt energiatõhusate uusehitiste ehitamiseks | Integreeritud energiajuhtimissüsteem tagab läbipaistva energiatarbimise ja -kulud | Sobib ideaalselt fotogalvaanilise süsteemi ja energiasalvestussüsteemiga kombineerimiseks | Suvel aktiivne jahutus jahutusfunktsiooniga

Toote ristlõige, välisseade
Toote ristlõige, siseüksus

ViBooks

Meie ViBooks andmebaasist leiate kõik sobivad dokumendid oma Viessmanni seadmete kohta.