Vitocal 250-AH

Hübriidsoojuspump

Monoblokk-konstruktsiooniga õhksoojuspumbad, mis on ette valmistatud hübriidkütteks koos välise soojusgeneraatoriga kuni 30 kW.

Nimlikütte võimsus: 2,6 kuni 13,4 kW
Väga sobiv moderniseerimiseks
Energiajuhtimissüsteem
Intuitiivne kasutamine rakenduse kaudu

Keskkonnahoidlikud soojuspumbad - tutvuge erinevate versioonide ja eeliste kohta!

Lisateave nüüd
Väga sobiv moderniseerimiseks

Voolutemperatuuriga 70 °C (välistemperatuuril kuni -10 °C)

Kliimakaitse +++

Looduslik külmutusaine R290 (propaan), mille eriti madal GWP100 (globaalse soojenemise potentsiaal) on 0,02.

OptiPerform

Usaldusväärne töö kõrge tõhususega

Teenuse link

Tagatud kiirem reageerimisaeg hoolduse ajal

Eriti vaikne

Vaikne töö (Super Silent)

Madalad jooksvad kulud tänu kõrgele tõhususele

COP (toimivuskoefitsient) vastavalt EN 14511: kuni 5,3 (A7/W35 juures)

60% vähem ruumi vaja

Võrreldes võrreldavate mudelitega

Jahutusfunktsioon

Küte ja jahutus ühes

Integreeritud energiajuhtimissüsteem

Tagab energiatarbimise ja -kulude läbipaistvuse

ViCare rakendus

Lihtsaks kasutamiseks

Lihtne integreerimine olemasolevasse küttesüsteemi

Sealhulgas olemasolev soojusgeneraator

Kui tegemist on olemasolevate küttesüsteemide moderniseerimisega tasuta keskkonnanergiaga, on Viessmannil olemas õige süsteem: Vitocal 250-AH

Väga sobiv moderniseerimiseks: Vitocal 250-AH

Uue põlvkonna soojuspumbad

Usaldusväärne, kompaktne ja keskkonnasäästlikum kui kunagi varem - Viessmanni uus, uuenduslik soojuspumbatehnoloogia kasutab kütmiseks ja jahutamiseks eriti tõhusalt keskkonnast saadavat energiat. Kuni 70 °C läbimõõdustemperatuuriga Vitocal 250-AH on spetsiaalselt moderniseerimisprojektide jaoks välja töötatud. Olemasolevaid radiaatoreid saab jätkuvalt kasutada. Põrandaküte ei ole hädavajalik. Kõrge energiatõhusus, mugav juhtimine rakenduse kaudu, säästev toimimine ja atraktiivne disain on kõik veenvad omadused.

Töötab hästi koos olemasolevate küttesüsteemidega

Vitocal 250-AH versioon sobib eriti hästi olemasoleva küttesüsteemi täiendamiseks. Sellisel juhul tagab soojuspump baaskoormuse. Katel lülitatakse sisse ainult eriti madalatel temperatuuridel.

Viessmanni integreeritud lahenduste valik Vitocal 250-AH jaoks

Lisandväärtusega teenused, digitaalteenused, ühenduvus ja platvormid

ViCare rakendus

ViCare'i rakendus pakub intuitiivset küttejuhtimist. Green for go - kasutaja näeb rakendusest ühe pilguga, kas tema küttesüsteem töötab nii, nagu peaks.

Lisateave ViCare'i kohta

ViGuide rakendus

ViGuide on rakendus kaubanduspartneritele. Sellel on arvukalt funktsioone nii üksikelamute kui ka kortermajade süsteemide jälgimiseks ja juhtimiseks ning see pakub kiiret juurdepääsu tehnilisele teenusele.

Lisateave ViGuide'i kohta

Vitoconnect

Vitoconnect on liides katla ja rakenduse vahel - eeldus küttesüsteemi kasutamiseks nutitelefoni ja tahvelarvuti kaudu. Samuti pakub see süsteemi kaughooldusvõimalust töövõtjatele, kes kasutavad Vitoguide'i rakendust.

Lisateave Vitoconnecti kohta

Vitocal 250-AH eelised

Climate Protect+++ kaitseb keskkonda ja kliimat.

Vitocal 25x seeria uued soojuspumbad kasutavad looduslikku külmutusainet R290 (propaan), mille GWP100 (globaalse soojenemise potentsiaal) on väga madal, 0,02.

Climate Protect-märgis põhineb TEWI (total equivalent warming impact) näitajal, mis näitab seadme elutsükli tõhusust ja kasutatava külmutusaine globaalset soojenemispotentsiaali.

Eco Select - lülitub kõige kuluefektiivsema või kõige säästvama töörežiimi vahel.

Viessmanni hübriidseadmetes kasutatakse Hybrid Pro Control®. See integreeritud energiahaldur juhib küttesüsteemi vastavalt välistele tingimustele, näiteks välistemperatuurile või voolutemperatuurile, ja vastavalt kasutaja individuaalsetele seadistustele. Need võivad olla energiahind, omatoodetud energia hulk,CO2-heitmed või soojusvajadus. Kasutajad saavad näiteks valida, kas seade kasutab säästurežiimil automaatselt parajasti odavaimat energiaallikat. Või kas see töötab ökoloogilises režiimis, kus on kõige väiksemCO2-heide toodetud kilovatt-tunni kütteenergia kohta.

OptiPerform - usaldusväärne töö maksimaalse tõhususega

Viessmanni täiustatud soojuspumbad töötavad patenteeritud hüdraulilise süsteemiga. Hydro AutoControl® abil töötab soojuspump usaldusväärselt ja maksimaalse tõhususega kogu selle kasutusaja jooksul. Ainulaadne konstruktsioon ei taga mitte ainult seda, et teie töövõtja saab soojuspumba OptiPerformiga seadistada palju kiiremini ja seega ka kuluefektiivsemalt. See võtab ka palju vähem ruumi, sest on kuni 60 protsenti väiksem kui võrreldavad süsteemid.

Teeninduslink - kiire teeninduse reageerimisaeg

Teeninduslingiga soojuspumbad kasutavad traadita tehnoloogiat, et teavitada kaubanduspartnerit automaatselt võimalikest riketest. Täiesti tasuta. See välistab asjatu reisimise, kuna kohapealne hooldus on kiirem. See säästab aega ja raha.

Super Silent - sosinatult vaikne täis- ja osalise koormusega töötamisel

Viessmanni soojuspumbad on tänu täiustatud akustilisele disainile+ ühed vaiksemad omataolised ja sisaldavad helioptimeeritud ventilaatorit. Koos intelligentse kiiruse juhtimisega vähendab see oluliselt õhumüra nii täis- kui ka osalise koormuse korral. Selle tulemusel saab välisseadet paigaldada isegi tihedalt hoonestatud piirkondadesse, näiteks ridaelamute või kinnistu piiri lähedale.

Vaja on ainult ühte süsteemi: elektrooniline platvorm

Platvorm integreerib kõik juba kasutusel olevad nutikodulahendused sujuvalt ja juhtmevabalt. Seda saab hõlpsasti laiendada, näiteks elektriauto laadimiseks mõeldud Wallboxiga. ViShare Energy Community liikmena saab elektroonilise platvormi kaudu hõlpsasti jälgida ka elektri ja soojuse säästvat kasutamist. ViShare Energy Community operaator ja lepingupartner on Energy Market Solutions GmbH.

Elektrooniline platvorm ühildub kõigi täiendavate digiteenustega. Integreeritud teenuste ja seadmete juhtimine on lihtne häälassistentide, nagu Amazon Alexa või Google Assistant, abil. Uus platvorm on aluseks laiendatavale ja tulevikukindlale energiasüsteemile igas kodus.

Alati parimates kätes

Elektroonilise platvormiga suhtlemiseks on vaja vaid tasuta ViCare'i rakendust; ülejäänu teeb ära integreeritud Viessmanni energiajuhtimissüsteem. Elektroonilist platvormi juhitakse kiiresti ja lihtsalt rakenduse kaudu. Ehitaja saab ka eemalt süsteemil silma peal hoida ja võimalikke rikkumisi kohe elektrooniliselt parandada. See välistab asjatu reisimise ja kohtumised kaubanduspartneriga.

Elektrooniline platvorm muudab kodu mugavamaks, tõhusamaks ja tulevikukindlamaks.

Mugavus sõrmejäljega: energiasüsteemi lihtne ja mugav juhtimine ükskõik kust.

ViCare'i rakenduse abil saab elektroonilist platvormi kiiresti ja lihtsalt kasutada.

Kõik Viessmanni süsteemid ja targa kodu lahendused ühel platvormil

Elektroonilise platvormi abil saab kogu energiasüsteemi juhtida vaid ühe rakenduse kaudu - lihtsalt, usaldusväärselt ja kiiresti. Uus platvorm ühendab kõik seadmed ja elektroonilised rakendused kodus üheks kliima- ja energialahenduseks. Selle kasulikud tagajärjed: väiksem energiatarbimine, väiksem süsinikujalajälg ja alati ajakohane ülevaade jooksvatest kuludest. Elektrooniline platvorm muudab kodud kliimasõbralikuks tulevikuks!

Elektrooniline platvorm ühendab digitaalsed teenused kogu energiasüsteemiga, sealhulgas soojuspumpade, ventilatsioonisüsteemide, energiasalvestussüsteemide ja fotogalvaaniliste süsteemidega.

ViCare'i rakendusega jälgimine

ViCare'i rakenduse energiacockpitiga saab kasutaja jälgida kõiki energiavooge oma kodus. Analüüsivahend näitab praegust ja varasemat enesekasutuse ja omatarbimise taset.

Analüüsivahend näitab praegust ja varasemat isevarustatuse ja omatarbimise taset.

Viessmann One Base - paljud eelised lühidalt

  • Mugavus: Energiasüsteemi juhtimine rakenduse kaudu. Saab vajadusel ühendada teiste seadmete ja teenustega, nagu Amazon Alexa, Apple HomeKit, Google Assistant ja muud.
  • Tõhusus: Platvorm ühendab ja optimeerib energiavooge eriti tõhusaks ja seega kuluefektiivseks toimimiseks.
  • Kindlustus: Töövõtjat teavitatakse automaatselt kõigist ebaregulaarsustest ja ta saab võtta parandusmeetmeid, enne kui olukord väljub kontrolli alt.
  • Jätkusuutlikkus: Kõikide vajalike digiteenuste, uuenduste ja tootearenduste, näiteks fotogalvaanika koos energiasalvestussüsteemiga ja e-mobiilsuse Wallboxiga, pikaajaline integreerimine.
ViCare'i termostaatilised radiaatoriventiilid võimaldavad üksikute ruumide lihtsat juhtimist rakenduse või häälkäskluse abil, nt Amazon Alexa abil.

Toote üksikasjad

Nimliküttevõimsus (kW), tööpunkt A7/W35 (vastavalt EN 14511)

Tüüp 252.A10: 7,3 kW | tüüp 252.A13: 8,1 kW

Kasutegur ε (COP) A7/W35

tüüp 252.A10: 5.3 | tüüp 252.A13: 5.2

Energiatõhusus ƞs*

Energiatõhusus ƞs W35 juures (%): Tüüp 252.A10: 197 | tüüp 252.A13: 181

*Küttetõhususe andmed vastavalt komisjoni määrusele (EL) nr 813/2013 keskmistes kliimatingimustes madalal temperatuuril (W35) ja keskmisel temperatuuril (W55) kasutamisel

Energiatõhususe klass, sooja tarbevee kütmine

-

Rakendusala

Üksikelamu/kaksikpereelamu, moderniseerimine

Operatsioon

7-tollise värvilise puuteekraaniga soojuspumba juhtimispult, võimalik juhtimine ViCare rakenduse kaudu

Soojavee soojendamine

Vajalik täiendav soojaveesilinder, mille tulemuseks on suur soojavee kasutamise mugavus.

Lisafunktsioonid

Ruumide kütmiseks/jahutamiseks ja sooja tarbevee soojendamiseks | Maksimaalne voolutemperatuur: 70 °C (välistemperatuuril kuni -10 °C) | Monoblokk-siseseade koos soojuspumba juhtseadmega, kõrge efektiivsusega ringluspump sekundaarkontuuri jaoks, 4/3-suunaline ventiil, ohutusseade | Integreeritud hübriidhüdraulika ja liidesed välise soojusgeneraatori juhtimiseks | Integreeritud küttevee puhversilinder ja ülevooluklapp.

Toote ristlõige, siseüksus
Toote ristlõige, välisseade