Vitodens 222-W

Kombineeritud gaasi-kondensatsioonikatel

Küttemugavus kõige tõhusamal viisil: gaasi-kondensatsioonikatel koos integreeritud 46-liitrise roostevabast terasest laadimissalvestiga.

Nimiküttevõimsus: 2,5 kuni 32 kW
46-liitrine laadimissalvesti
Lambda Pro Plus põlemiskontroller
H₂ jaoks valmis 20%
Atraktiivne hinna ja jõudluse suhe

Viessmanni usaldusväärse tootekvaliteediga

Vastupidav ja tõhus

Tänu Inox-Radial soojusvahetile

MatriX-Plus põleti

Lambda Pro Plus põlemiskontrolleriga, mis tagab püsivalt kõrge tõhususe ja puhta põlemise.

Uuenduslik käsitsemine

7-tollise hallides toonides puuteekraaniga või 3,5-tollise ekraaniga

Veebiühendus integreeritud WLAN-liidese kaudu

Viessmanni rakenduste kaudu käsitsemiseks ja teenindamiseks

Fluorestseeruv valgusjuht

„Fluorescent Lightguide“ tähendab, et te teate alati, kas kõik töötab korralikult

H₂-ready

Tulevikukindel: sertifitseeritud 20% vesinikusisaldusega (H₂) maagaasi põletamiseks.

Energiatõhususe klass: A

Energiatõhususe klass: A

Save & Smooth

Kõrge tõhusus kõikide gaasisegudega

H₂-ready

Moderniseeri kondensaator praegu ja lisa hiljem lihtsalt taastuvenergia

Vitodens 222-W kompaktne gaasi-kondensatsioonikatel

Vitodens 222-W: ruumisäästlik lahendus seinale paigaldamiseks koos roostevabast terasest laadimissalvestiga, mis tagab suure soojaveekasutuse mugavuse.

Vitodens 222-W seinale paigaldataval gaasi-kondensatsioonikatlal on muljetavaldav jõudlus, mis tagab suurt kütte- ja soojaveekasutuse mugavuse ning kasutajasõbraliku juhtimise.

Vitodens 222-W gaasi-kondensatsioonikatel on nutikas energiakeskus, mis vastab mugavale kütte- ja soojaveevarustusele esitatavatele kõrgetele nõuetele. Tänu täiustatud funktsionaalsele disainile ja ülevaatliku paigutusega mattpindadele sulandub see vaevata igasse elukeskkonda.

Eraldi mainimist väärib integreeritud roostevabast terasest laadimissalvesti mahuga 46 liitrit. Soojavee tarbimisjõudlus on võrreldav 150-liitrise salvestiga. Laadimissalvestisse voolab pidevalt (läbivoolusoojendis) nõutavale temperatuurile kuumutatud vesi ja on seega kohe saadaval edasiseks tarbimiseks.

Kõik süsteemikomponendid, nagu laadimissalvesti, paisupaak, pumbad ja turvaventiilid, on paigaldatud tehases, mis vähendab paigaldamisele kuluvat aega kohapeal.

Save & Smooth: kõrge kasutegur kõikide gaasisegudega

Viessmanni kaasaegsed gaasi-kondensatsioonikatlad on varustatud patenteeritud Lambda Pro Plus® põlemiskontrollisüsteemiga. See kohandab teie seadme erinevatele töötingimustele, näiteks muutuvale gaasikvaliteedile või erinevatele gaasitüüpidele. Automaatne juhtimine tagab teie süsteemi püsivalt kõrge tõhususe. Paigaldaja ei pea neid katlaid ümber seadistama ja suitsugaaside kontrollimisintervalli on pikendatud kolme aastani. See säästab aega ja raha.

Ette valmistatud tuleviku jaoks

Tehnoloogia, mis võimaldab maagaasi ja vesiniku segude kasutamist hoonete kütmiseks, on juba praegu turul arvukalt saadaval. Põhimõtteliselt saab uusima põlvkonna Vitodens 300 gaasikondensaatkatlaid juba praegu kasutada 20 protsendi ulatuses vesiniku jaoks. Kodu- ja korteriomanikud, kes valivad need kaasaegsed seinale paigaldatavad ja kompaktsed seadmed, on seega tuleviku jaoks ideaalselt ette valmistatud. Teave kliimaneutraalse kütmise kohta vesiniku abil.

Hübriidvalmidus - moderniseeri kondensaator praegu ja lihtsalt lisa hiljem taastuvenergia

Viessmanni kondensatsioonikatlad on valmis taastuvenergia lihtsaks lisamiseks või integreerimiseks hübriidsüsteemidesse, mis koosnevad soojuspumbast ja päikeseenergiast. See tähendab, et Viessmanni kondensatsioonikatlaid saab kasutada tulevikutõhusaks moderniseerimiseks ja hiljem lihtsalt taastuvenergia tootjatega ühildada.

Vitodens 222-W integreeritud lahenduste valik

Lisandväärtusega teenused, digitaalteenused, ühenduvus ja platvormid

FörderProfi

Mit dem FörderProfi bietet Viessmann einen Service, der den gesamten Prozess von der Beantragung bis zur Auszahlung von Fördermitteln digital und stark vereinfacht aufbereitet.

Mehr zum Förderprofi

ViCare App

Mit der ViCare App ist die Bedienung der Heizung intuitiv möglich. Der Anwender sieht in der App auf einen Blick, ob beim Betrieb der Heizung alles im grünen Bereich ist.

Mehr zur ViCare App

ViGuide App

Die ViGuide App ist die Fachpartnersoftware mit zahlreichen Funktionen für Monitoring und Steuerung von Anlagen in Ein- oder Mehrfamilienhäusern und dem schnellsten Zugang zum Technischen Dienst.

Mehr zur ViGuide App

Vitodens 222-W erilised omadused

Vitodens 222-W on nutikas energiakeskus, mis vastab kõrgeimatele nõudmistele mugava soojusvarustuse osas. Oma kaasaegse, funktsionaalse disaini ja selge, mati viimistlusega sulandub see harmooniliselt igasse elukeskkonda.

Teisaldatav ekraan mugavaks kasutamiseks silmade kõrgusel

Vitodens 222-W ekraani saab tänu teisaldatavale 3,5-tollisele mustvalgele ekraanile mugavalt juhtida silmade kõrgusel.

Vitodens 222-W teisaldatav ekraan

MatriX-Plus-põleti: teie küttesüsteemi keskne osa

Uue MatriX-Plus-põleti silmapaistvate eeliste hulka kuuluvad selle tõhus töö ning madal saaste- ja müraemissioon. Spetsiaalne roostevabast terasest MatriX-pind on vastupidav kõrgetele temperatuuridele, mis tagab usaldusväärse töö ja pika kasutusea.

MatriX-Plus põleti

Lambda Pro Plus: automaatne põlemiskontroll vähendab kulusid

Automaatne põlemiskvaliteedi jälgimine kompenseerib gaasi kvaliteedi kõikumist ja pikendab suitsugaaside kontrollintervalle kuni kolme aastani. See tagab püsivalt kõrge tõhususe ja säästab hoolduskulusid.

  • Kohanemine gaasi kvaliteedile
  • Järjepidevalt kõrge energiatõhusus
  • Tulevikukindel
  • Madalad hoolduskulud
  • Kolmeaastane ülevaatusintervall

Roostevabast terasest Inox-Radial: tõhus ja vastupidav

Roostevaba teras on oma omadustelt eriline. Korrosioonikindel roostevabast terasest Inox-Radial soojusvaheti on Vitodens 222-W südameks. See muundab tarbitud energia väga tõhusalt soojuseks. Peaaegu ilma kadudeta, praktiliselt ületamatu kasuteguriga 98 protsenti. Lisaks tagab eriti vastupidav kõrgekvaliteediline roostevaba teras töökindluse.

Inox-Radial soojusvaheti, mis on valmistatud roostevabast terasest

Vitodens 222-W juhtseade on ülevaatlik ja intuitiivne.

Puuteekraanid koos tavalise tekstinäidikuga

Vitodens 222-W-d saab juhtida 7-tollise hallides toonides puuteekraani (joonis vasakul) või 3,5-tollise lihtsa teksti ja must-valge graafilise kujundusega ekraani (joonis paremal) kaudu. Ekraanide kaudu on võimalik kasutada kasutuselevõtuassistenti ja vaadata energiatarbimise näite. Valikuliselt on käsitsemine võimalik ka mobiilse lõppseadme kaudu.

7-tolline hallides toonides puuteekraan (vasakul) ja 3,5-tolline must-valge ekraan tavalise teksti ja graafilise kujundusega (paremal)

Integreeritud WLAN-liides: küttemugavus muutub digitaalseks

Integreeritud WLAN-liides ühendab seinale paigaldatava gaasikondensaatkatla otse internetti, võimaldades vajaduse korral hõlpsat juurdepääsu võrgu- ja digiteenustele. ViCare'i rakendus muudab seadme käsitsemise veelgi lihtsamaks, sest kõik küttefunktsioonid on otse juhitavad. Probleemi ilmnemisel teavitab hooldusrakendus otse küttefirmat, kes saab seejärel probleemi kõrvaldamiseks kiiresti abi pakkuda.

Toote üksikasjad

Võimsus kW

2,5 kuni 32 kW

Standardne sesoonne kasutegur [DIN järgi]

98% (Hs) [bruto cv]

Energiatõhususe klass

A

Kütus

Maagaas ja vedelgaas, sertifitseeritud 20% vesinikusisaldusega (H₂) maagaasi põletamiseks

Kasutusvaldkond

Gaasiküte ühepereelamutes ja korterites | Uusehitus- ja moderniseerimine

Käitus

Suurepärane kasutusmugavus 3,5-tollise ekraani, Vitotroli kaugjuhtimispuldi või ViCare'i rakenduse kaudu; integreeritud WLAN-liides internetiühenduse jaoks.

Tarbevee soojendamine

Integreeritud 46-liitrine roostevabast terasest laadimissalvesti mugavuse tagamiseks sooja vee suure tarbimise korral

Lisafunktsioonid

MatriX-Plus põleti, Lambda Pro Plus automaatne põlemiskontroller

Toote ristlõige