Vitodens 222-F

Kombineeritud gaasi-kondensatsioonikatel

Kombineeritud gaasi-kondensatsioonikatel koos integreeritud 100-liitrise laadimissalvesti või 130-liitrise sisespiraaliga soojussalvestiga, mis tagab maksimaalse küttemugavuse.

Nimiküttevõimsus: 2,5 kuni 25 kW
Soojaveesalvesti: 130 liitrit
Lambda Pro Plus põlemiskontroller
H₂ jaoks valmis 20%
Vastupidav ja tõhus

Tänu Inox-Radial soojusvahetile

MatriX-Plus põleti

Lambda Pro Plus põlemiskontrolleriga, mis tagab püsivalt kõrge tõhususe ja puhta põlemise.

Uuenduslik käsitsemine

7-tollise hallides toonides puuteekraaniga või 3,5-tollise mustvalge ekraaniga

Veebiühendus integreeritud WLAN-liidese kaudu

Viessmanni rakenduste kaudu käsitsemiseks ja teenindamiseks

Fluorestseeruv valgusjuht

„Fluorescent Lightguide“ tähendab, et te teate alati, kas kõik töötab korralikult

H₂-ready

Tulevikukindel: sertifitseeritud 20% vesinikusisaldusega (H₂) maagaasi põletamiseks.

Energiatõhususe klass: A

Energiatõhususe klass: A

Save & Smooth

Kõrge tõhusus kõikide gaasisegudega

H₂-ready

Moderniseeri kondensaator praegu ja lisa hiljem lihtsalt taastuvenergia

Vitodens 222-F kompaktne gaasi-kondensatsioonikatel

Vitodens 222-F: tõhus gaasikondensatsioonitehnoloogia, mis on nutikalt kombineeritud suure soojavee kasutusmugavusega

Ruumisäästlikud, põrandale paigaldatud gaasi-kondensatsioonikatlad, mis pakuvad suurt tarbevee kasutusmugavust erineva kvaliteediga vee puhul.

Vitodens 222-F ühendab intelligentselt tõhusa gaasikondensaatortehnoloogia suure soojaveemugavusega ning on lihtne kasutada, vastupidav ja digitaalne. Kompaktne gaasi-kondensatsioonikatel on mõeldud spetsiaalselt küttesüsteemide moderniseerimiseks ja vanemate tavapäraste gaasiboilerite asendamiseks, millel on allosas soojaveeboiler. Tänu oma muutuva kiirusega kõrgtehnoloogilisele pumbale tarbib see väga vähe energiat ja on äärmiselt vaikne. Põrandale paigaldataav seade on varustatud kvaliteetsest roostevabast terasest valmistatud Inox-Radial soojusvahetiga. See tagab töökindluse ja ühtlaselt kõrge kütteväärtuse kasutamise. See kehtib ka roostevabast terasvõrgust valmistatud MatriX-Plus-põleti kohta.

Alternatiivsed lahendused erineva veekareduse jaoks

Emailitud laadimissalvesti mahuga 100 liitrit tagab suure tarbevee mugavuse. Tarbimisvõimsus on võrreldav katla kõrvale paigaldatud 350-liitrise soojaveesalvestiga. Vajalikule temperatuurile kuumutatud vesi voolab laadimissalvestist pidevalt ja on seega kohe saadaval. Andurid tagavad püsiva temperatuuri. Kareda veega piirkondade jaoks on alternatiivina saadaval versioon, milles kasutatakse 130-liitrist emailitud soojaveesalvestist koos sisespiraaliga.

Save & Smooth: kõrge kasutegur kõikide gaasisegudega

Viessmanni kaasaegsed gaasi-kondensatsioonikatlad on varustatud patenteeritud Lambda Pro Plus® põlemiskontrollisüsteemiga. See kohandab teie seadme erinevatele töötingimustele, näiteks muutuvale gaasikvaliteedile või erinevatele gaasitüüpidele. Automaatne juhtimine tagab teie süsteemi püsivalt kõrge tõhususe. Paigaldaja ei pea neid katlaid ümber seadistama ja suitsugaaside kontrollimisintervalli on pikendatud kolme aastani. See säästab aega ja raha.

Ette valmistatud tuleviku jaoks

Tehnoloogia, mis võimaldab maagaasi ja vesiniku segude kasutamist hoonete kütmiseks, on juba praegu turul arvukalt saadaval. Põhimõtteliselt saab uusima põlvkonna Vitodens 200 gaasikondensaatkatlaid juba praegu kasutada 20 protsendi ulatuses vesinikku sisaldavate segudega. Kodu- ja korteriomanikud, kes valivad need kaasaegsed seinale paigaldatavad ja kompaktsed seadmed, on seega tuleviku jaoks ideaalselt ette valmistatud. Lisateave kliimaneutraalse kütmise kohta vesiniku abil.

Hübriidvalmidus - moderniseeri kondensaator praegu ja lihtsalt lisa hiljem taastuvenergia

Viessmanni kondensatsioonikatlad on valmis taastuvenergia lihtsaks lisamiseks või integreerimiseks hübriidsüsteemidesse, mis koosnevad soojuspumbast ja päikeseenergiast. See tähendab, et Viessmanni kondensatsioonikatlaid saab kasutada tulevikutõhusaks moderniseerimiseks ja hiljem lihtsalt taastuvenergia tootjatega ühildada.

Vitodens 222-F integreeritud lahenduste valik

Lisandväärtusega teenused, digitaalteenused, ühenduvus ja platvormid

ViCare rakendus

ViCare'i rakendus pakub intuitiivset küttejuhtimist. Green for go - kasutaja näeb rakendusest ühe pilguga, kas tema küttesüsteem töötab nii, nagu peaks.

Lisateave ViCare'i kohta

ViGuide rakendus

ViGuide on rakendus kaubanduspartneritele. Sellel on arvukalt funktsioone nii üksikelamute kui ka kortermajade süsteemide jälgimiseks ja juhtimiseks ning see pakub kiiret juurdepääsu tehnilisele teenusele.

Lisateave ViGuide'i kohta

Vitodens 222-F eriomadused

MatriX-Plus-põleti: teie küttesüsteemi süda

Uue MatriX-Plus-põleti oluliste eeliste hulka kuuluvad selle tõhus töö ja vaikne töö ning madalad heitkogused. Spetsiaalne roostevabast terasest MatriX-pind on vastupidav kõrgetele temperatuuridele, mis tagab usaldusväärse töö ja pika kasutusea.

MatriX-Plus põleti

Roostevabast terasest Inox-Radial: tõhus ja vastupidav

Roostevaba teras on oma omadustelt eriline. Korrosioonikindel roostevabast terasest Inox-Radial soojusvaheti on Vitodens 222-F südameks. See muundab tarbitud energia väga tõhusalt soojuseks. Peaaegu ilma kadudeta, praktiliselt ületamatu kasuteguriga 98 protsenti. Lisaks tagab eriti vastupidav kõrgekvaliteediline roostevaba teras usaldusväärsuse.

Inox-Radial soojusvaheti, mis on valmistatud roostevabast terasest

Vitodens 222-F juhtseade on ülevaatlik ja intuitiivne.

Puuteekraanid koos tavalise tekstinäidikuga

Vitodens 222-F seadet saab juhtida 7-tollise hallides toonides puuteekraani (joonis vasakul) või 3,5-tollise lihtsa teksti ja must-valge graafilise kujundusega ekraani (joonis paremal) kaudu. Ekraanide kaudu on võimalik kasutada kasutuselevõtuassistenti ja vaadata energiatarbimise näite. Valikuliselt on käsitsemine võimalik ka mobiilse lõppseadme kaudu.

7-tolline hallides toonides puuteekraan (vasakul) ja 3,5-tolline must-valge ekraan tavalise teksti ja graafilise kujundusega (paremal).

Integreeritud WLAN-liides: kütte mugavus muutub digitaalseks

Vitodens 222-F seadet saab hõlpsasti ja intuitiivselt juhtida nutitelefonist ja tahvelarvutist integreeritud WLAN-liidese kaudu või otse 7-tollise hallides toonides puuteekraani või 3,5-tollise standardekraani kaudu.

Toote üksikasjad

Võimsus kW

2,5 kuni 25 kW

Standardne sesoonne kasutegur [DIN järgi]

98% (Hs) [bruto cv]

Energiatõhususe klass

A

Kütus

Maagaas ja vedelgaas, sertifitseeritud 20% vesinikusisaldusega (H₂) maagaasi põletamiseks

Kasutusvaldkond

Gaasiküte üksikelamutes, kahepereelamutes ja korterites | Uusehitus- ja moderniseerimisprojektid

Käitus

Suurepärane kasutusmugavus 3,5-tollise ekraani, Vitotroli kaugjuhtimispuldi või ViCare'i rakenduse kaudu; integreeritud WLAN-liides internetiühenduse jaoks.

Tarbevee soojendamine

Integreeritud 100-liitrine laadimissalvesti või 130-liitrine sisespiraaliga soojaveesalvesti

Lisafunktsioonid

MatriX-Plus põleti, Lambda Pro Plus automaatne põlemiskontroller

Toote ristlõige