Väärtused

Juba 1966. aastal sõnastasime oma ettevõtte põhimõtetes väärtused, mis ka täna, peale hoolikat kohandamist, on ikka veel meie eneseteadvuse etaloniks. Kokku esitavad need meid iseloomustava kaubamärgi profiili. Täpsemalt kirjeldavad need vaimu, atmosfääri ja käitumisviisi, mis moodustavad meie kultuuri, teisalt ka spetsiifilist toimimispõhimõtet, mis sellest välja kasvab.


Druck

Innovatsioon

Me oleme oma valdkonnas tehnoloogiliste impulsside andjaks ja teerajajaks. Me oleme ikka ja jälle töötanud välja suurepäraseid tooteid ja probleemilahendusi, mis on muutunud küttetehnika valdkonnas verstapostideks. Me räägime ka tulevikus kaasa tehnilise progressi teemades.

Druck

Tippkvaliteet

Me pakume tippkvaliteeti ja püüdleme täiuslikkuse poole ettevõtte kõikides valdkondades. Meie tegutsemise motoks on: „MIski ei ole nii hea, et seda ei saaks paremaks muuta“. Meie tooted on kergesti käsitsetavad, pikaealised ja tuleviku nõuetele vastavad.


Druck

Terviklik pakkumine

Me pakume rahvusvaheliste turgude spetsiifilistele nõudmiste kohaselt kõikidele energiakandjatele ja igale kütte- ja kliimatehnika kasutusvaldkonnale individuaalseid süsteemilahendusi, samuti osutame teenuseid. Meie tooted säästavad energiat ja keskkonda.

Druck

Tõhusus

Me töötame kitsaste struktuuride ja protsessidega ning pöörame tähelepanu maksimaalselt võimalikule materjalikasutusele ja tööefektiivsusele ning energiatõhususele. Sellega ei taga me mitte ainult oma tegevuse ökonoomsust, vaid säästame ka piiratud loodusressursse.


Druck

Jätkusuutlikkus

Me tunneme ökonoomset, ökoloogilist ja sotsiaalset vastutust. Me järgime, et kõik protsessid oleksid keskkonnasõbralikud ja püüame kasutada taastuvaid energiaallikaid. Meie eesmärk on kliima kaitse ja loomuliku elukeskkonna säilitamine. Me toetame teadust, kunsti ja kultuuri kui ühiskonna väärtusi.

Druck

Usaldusväärsus

Me oleme sõltumatu pereettevõte ja usaldusväärne äripartner. Me teeme klientide ja tarnijatega partneritena ja ausalt koostööd kahepoolse tulemuse eesmärgil. Me teame, milline on inimese väärtus ettevõttes, ja oleme oma suhtluses avatud ja usaldusväärsed. Võimekatele, teotahtelistele töötajatele pakume häid arenguvõimalusi.


Agilität

Lankstumas

Mums būdingas lankstumas, bendradarbiavimas tarp padalinių, hierarchinis bendravimas ir faktais paremtas sprendimų priėmimas. Mes skatiname nuolatinį kūribiškumą ir greitumą, siekiant inovacijų, bet kartu išlaikome stabilumą, patikimumą ir plėtrą.

Unternehmertum

Verslumas

Mūsų darbuotojai yra išradėjai, kuriantys naujus verslo modelius, remdamiesi turima patirtimi. Mūsų veiksmus lemia asmeninė atsakomybė ir orientacija į sprendimus. Mūsų tikslas yra suteikti visavertę darbo aplinką, skatinančią asmeninį tobulėjimą.