Novaatorlikud jahutuslahendused

Viessmann Group kuulub Euroopa novaatorlike jahutuslahenduste liidertootjate hulka. Tootevalikus on keskjahutusfunktsiooniga jahutus- ja külmutuskapid, ühendusvalmis mudelid, aurustid, liidetavad seadmed, jahutuselemendid, jahutus- ja külmutusagregaadid ning lisatarvikud, samuti paigaldus- ja tehnohooldusteenused. Lai toote- ja teenusevalik tugineb ülitõhusatel jahutuslahendustel ja tugeval partnervõrgustikul.

Igal kliendil on peamine kontaktisik, kes vastutab müügi, turunduse ja klienditeeninduse eest. Tehased Saksamaal (varem külmutusruumide Euroopa turu liider Viessmann Kältetechnik) ja Soomes (jahutuslahenduste Skandinaavia turu liider Norpe) toodavad reguleeritava temperatuuriga kvaliteetseid külmutusruume ja -kappe. Neil on rikkalik kogemus kaubanduspindade jahutuse alal. Mõlema ettevõtte pikaaegne kogemus on klientidele suur eelis – nad saavad kõik jahutuslahendused ühelt tarnijalt.

Viessmann pakub nutikaid jaekaubanduslahendusi, mis loovad uusi võimalusi toiduainete müügiks. Edu valemisse kuuluvad veel kasutustsükli kulud, meeldiv ostukogemus ja kliendi individuaalsete vajadustega arvestamine.

Ekspluateerimistsükli madal kulu

Viessmann pakub teenuseid kogu oma toodete ekspluateerimistsükli vältel alates kokkupanekust, igapäevasest käitamisest, hooldustöödest ja tehnohooldusest kuni ümbertöötlemise ja utiliseerimiseni. Klient saab lahenduse, millega kaasnevad madalad kasutuskulud ja mis ei kahjusta tulevasi põlvkondi.

Meeldiv õhkkond kaupluses

Me mõistame täpselt kliendi nõudmisi ja tunneme hästi turgu, seega saame jaekaupmeestel aidata luua meeldiva ostukeskkonna. Viessmanni jahutuskapid sobivad ideaalselt toiduainete ahvatlevaks eksponeerimiseks ja seeläbi käibe suurendamiseks. Loome koos kliendiga lahenduse, mis on kasulik nii jaekaupmehele kui ka tarbijale.

Ainulaadsed jaekaubanduskontseptsioonid

Viessmanni jahutuslahendused on paindlikud ja rahuldavad kõiki kaubandusnõudmisi. Kõiki tooteid on võimalik kohandada kliendi vajadustele, et luua unikaalsed jaemüügikontseptsioonid ja paigutusvõimalused kaupluses.


Jahutustehnika kaubanduslahendused

  • Jahutuskapid
  • Jahutus- ja külmutuselemendid
  • Jahutusagregaadid
  • Riiulisüsteemid ja lisatarvikud

> Täpsem info või tasuta kohustustevaba konsultatsioon – www.norpe.ee