Allpool äranimetatud ettevõtted tegelevad Viessmann toodete müügi, paigalduse ja hooldusega üle kogu Eesti. Täpsem tegevusalade liigitus on ära toodud iga firma taga.

 

        Tegevusala
 AGaasikatlad
 BÕlikatlad
 C Keskmised ja suured  katlad   
 D Puidukatlad  
 E Soojuspumbad    
 F Päikesepaneelid  
 G Hooldus

Firma nimiAadressLinnE-mail, TelefonABCDEFG
 Abertson OÜ  Türi 6 Tallinn abertson@abertson.ee
 681 61 54
 x x x   x 
 Alfatom Ehitus AS  Energia 1 Narva alfatom@alfatom.ee
 356 64 70
 x x x x   x
 Amervente OÜ Laki 30 Tallinn info@amervente.com
 56 240 908 
     x x 
 Anrebell OÜ  Vilde tee 150e Tallinn anrebell@anrebell.ee
 655 53 01
 x x x   x x
 Beg Energia OÜ Silikatsiidi 8 Tallinn info@begenergia.ee
 678 07 25  
 x x x x x x x
 DIN Energiaservice OÜ  Õismäe tee 115-2 Tallinn info@din.ee
 507 12 20
 x x x    x
 DVS GRUPP OÜ  Laki 11 Tallinn dvsgrupp@hot.ee
 654 21 44, 56 562 414
 x x x x x x x
 Efipa AS  Peterburi tee 90a Tallinn efipa@efipa.ee
 601 27 95
   x    
 EG Ehitus AS  Radisti tee 7 Rae vald lilia.potapova@ege.ee
 658 02 54
 x      
 Esro AS  Puidu 11 Viljandi tonu@esro.ee
 435 10 60
 x x x x   x
 Eurosoojus OÜ Sõpruse pst 167-52 Tallinn eurosoojus@email.ee
 52 196 76
 x      x
 Faststart OÜ  Tähe 135 Tartu info@faststart.ee
 52 564 96
 x x x x x x x
 Fortum Termest AS  Kassi 1 Tallinn fortum.termest@fortum.ee
 667 86 00
   x    x
 ICT Projekt OÜ  Turu 24 Tartu ict@hot.ee
 736 75 25
 x x x x x x x
 Jõgeva Gaas OÜ Suvila tn. 6 Jõgeva jogevagaas@gmail.com
 50 645 43
 x      x
 Katlaabi OÜ   Tallinn info@katlaabi.ee
 52 295 00
 x x   x x x
 Küttering OÜ Vaikne 14 Tartu argo@sft.ee
 55 519 924
 x      x
 Magvaless OÜ  Laki 9A Tallinn info@magvaless.ee
 56 636 327
 x x x x x x x
 Margus Kukrus OÜ   Tartu 50 285 26 x x x x x x x
 Megido OÜ  Varre tn. 14 Tallinn info@megido.ee
 52 153 34, 53 430 794
 x x x x x x x
 Napal AS  Tüve 22A/ Nõmme tee 95 Tallinn napal@napal.ee
 627 47 00
 x x x x   x
 Nonius SV OÜ  Savi 3 Pärnu noniusteh@hot.ee
 445 29 03
 x x x x x x x
 Olanga OÜ Lembitu 4-14 Rakvere olan1@hot.ee
 50 110 41
 x x  x   x
 Onninen AS  Betooni 6 Tallinn aigar.kalm@onninen.ee
 610 55 00
 x x x x x x 
 Pelletiküte AS Humala 2 Tallinn info@pellet.ee
 66 998 78
    x   
 Pelltech OÜ  Töökoja 1 Tallinn info@pelltech.eu
 503 08 80
  x  x   x
 Q-E Grupp OÜ Sauna 2 Jõgeva qesauna@hot.ee
 776 02 14, 51 499 05
xxxxxxx
 Quarrido OÜ   Tartu quarrido@gmail.com
50 412 60
 x  x    x
 Sanbruno OÜ Võru 8 Põlva info@sanbruno.ee
 799 87 66
 x  x x x x x
 Santeh-Ehituse OÜ  Puhangu 25 Tallinn info@santeh.ee
 601 29 86
 x      
 Seadest OÜ Kaitse tn 1 Tallinn einarlaane@hot.ee
 50 175 66
  xx  x
 Sipelgas Maurinte OÜ  Tallinna mnt 6A-19 Narva sipmk@hot.ee
 356 07 08
 x x x    x
 Soojusabi OÜ   Tallinn info@soojusabi.ee
 50 130 82
 x x  x x x x
 Sternord OÜ  Laki 16-513 Tallinn sternord@sternord.ee
 555 112 97, 555 112 98
     x x x
 Tartal grupp OÜ Tähe 129B Tartu tartal@tartal.ee
 51 594 57, 52 241 99
xxx x  
 Termiks Konsult  OÜ Kasesalu 12 Saue antstorim@hot.ee
 670 92 22, 52 171 55
   xx x
 TET-KO OÜ  Rahu 2 Tartu tetko@tetko.ee
 747 17 35
 x      
 Tresor Gas OÜ  Tehnika 135 Tallinn tresorgas@hot.ee
 648 17 85
 x x x  x x x
 Varmata AS  Tähe 135 Tartu varmata@hot.ee
 51 685 27
 x      x
 Vennad-Dahl AS  Peterburi tee 90B Tallinn dahl@dahl.ee
 605 40 50
 x x x x x x 




Gaasikatelde avariihooldus 24H

Firma nimi Asukoht Telefoni nr.
Katlaabi OÜTallinn52 295 00
Megido OÜTallinn52 153 34
Faststart OÜTartu52 564 96
Alfatom Ehitus ASNarva50 406 18
Sipelgas Maurinte OÜNarva56 498 697