Tere tulemast Viessmanni!

Arvukate suurepäraste tootearenduste ja probleemilahendustega on Viessmann saanud küttevaldkonnas tehnoloogiliseks teerajajaks ja impulsi andjaks. Meie arendused on küttetehnika verstapostideks.

Juhtiva küttetehnika ettevõttena, mis järgib jätkusuutikkuse põhimõtteid, pakume klientidele innovatiivseid tooteid, mis paistavad silma tippkvaliteedi, energiatõhususe ja keskkonnasõbralikkuse, samuti pikaealisuse poolest. Me valmistame juba aastakümneid soojuspumpasid ja solaarsüsteeme, samuti väga väikese kahjulike ainete emissiooniga õli, gaasi ja taastuvate toorainete baasil töötavaid küttesüsteeme. Kuid me ei rahuldu juba saavutatuga. Me tahame luua uut ja olla ka tulevikus teerajajaks. See on meie uurimis- ja arendustöö eesmärk.

Pereettevõttena järgime pikaajalist ja selgelt defineeritud ettevõtlusstrateegiat. Me tunnetame sotsiaalset ja ühiskondlikku vastutust. Meie töötajad mõtlevad ja tegutsevad kliendile orienteeritult ja on maailmale avatud. Koostööd iseloomustavad usaldus, usaldusväärsus ja paindlikkus. Seepärast toetame teie individuaalseid tugevusi, eesmärke ja andeid.

Kasutage võimalust, mida Viessmann teile pakub. Meie rõõmustame teie üle.